Novekino Przedwiośnie w Płocku repertuar. Sprawdź, co grają [CENNIK]

2019-11-19 12:29 Michał Michalak
Novekino Przedwiośnie w Płocku repertuar. Sprawdź, co grają [CENNIK]
Autor: NoveKino Przedwiośnie Wejście do NoveKino Przedwiośnie w Płocku

Kino biograficzne, animowane, dramat obyczajowy i film science-fiction. To jedne z propozycji NoveKino Przedwiośnie w Płocku na wtorek 19 listopada. Pierwsze seanse już za nami, a na zakończenie dnia zaplanowano pokaz "Terminatora: Mrocznego przeznaczenia". Sarah Connor powraca w nim, aby uchronić dziewczynę imieniem Dani przed nowym Terminatorem Rev-9.

Od godz. 13 w NoveKino Przedwiośnie w Płocku będzie wyświetlany polski dramat obyczajowy "1800 gramów". Jego bohaterką jest dyrektor interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, w której postać wciela się Magdalena Różczka. Pokazy zaplanowano na godziny: 13, 15.30, 18 i 20.30.

O 13.30 jedyny dziś pokaz "Bożego Ciała", polskiego kandydata do Oskara.

O godz. 14 amerykański dramat obyczajowy "Nieplanowane" z lektorem. W Polsce petycję do amerykańskich producentów filmu z prośbą o udostępnienie go naszym widzom podpisało 224 tys. ludzi.

O godz. 16 meksykańska animacja "Salma w Krainie Dusz" emitowana z dubbingiem.

Na 16.20 wyznaczono początek animacji "Baranek Shaun. Farmageddon", również z dubbingiem.

O godz. 18 początek pierwszego seansu "Terminatora: Mrocznego przeznaczenia" (z dubbingiem). Drugi pokaz, z napisami, o 21.15.

O 18.15 "Proceder", biografia rapera Tomasza Chady.

O 20.40 "Midway" z napisami. Film opowiada o słynnej bitwie między Japończykami a Amerykanami z czasów II wojny światowej.

Bilety na wszystkie dzisiejsze pokazy w NoveKino Przedwiośnie w Płocku są dostępne w cenach: 21 złotych (normalny), 18 złotych (ulgowy i rodzinny 2+1), 12 złotych (grupowy).