Ostrów Mazowiecka: Chciał ZABIĆ narzeczonego siostry! Później rzucił się na nią!

2020-01-14 11:15 Michał Michalak
Ostrów Mazowiecka: Chciał ZABIĆ narzeczonego siostry! Później rzucił się na nią!
Autor: iKlicK/Pixabay.com Do zdarzenia doszło w mieście Brok niedaleko Ostrowi Mazowieckiej

Do zdarzenia doszło w mieście Brok niedaleko Ostrowi Mazowieckiej. Z nieznanych przyczyn Maciej B. podszedł do narzeczonego swojej siostry Rafała K. i zaczął go dusić, czym spowodował utratę przytomności mężczyzny. Następnie nożem kuchennym zadał mu kilka ciosów w okolice twarzy i szyi. Gdy kobieta wybiegła z łazienki, rzucił się także na nią, tnąc jej dłonie nożem i używając paralizatora.

Po tym jak Maciej B. chciał zabić narzeczonego siostry, a następnie rzucił się na nią, uciekł z domu. Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce, zdarzenie jest o tyle zaskakujące, że pokrzywdzeni wraz ze sprawcą przebywali wcześniej w jednym domu i nie działo się między nimi nic złego, nie było żadnych nieporozumień ani kłótni, panował spokój.

Poszkodowani trafili do Szpitala Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej - ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Tymczasem Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej postawiła Maciejowi B. zarzut usiłowania zabójstwa Rafała K. i spowodowania obrażeń ciała Małgorzaty K.

Mężczyzna nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia odbiegające od zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego. Grozi mu dożywocie.