Płock. Gdy przyszedł na przystanek, już nie żyła! Ciało kobiety na ul. Tysiąclecia

i

Autor: nowyplock.eu; ; SHUTTERSTOCK Ciało kobiety znaleziono na przystanku przy ul. Tysiąclecia w Płocku, zdj. ilustracyjne

Płock. Gdy przyszedł na przystanek, już nie żyła! Ciało kobiety na ul. Tysiąclecia

2022-03-29 10:35

Ciało kobiety znaleziono na przystanku przy ul. Tysiąclecia w Płocku. Denatkę znalazł w poniedziałek, 28 marca, przypadkowy mężczyzna, który poinformował w zgłoszeniu, że nie ma z nią żadnego kontaktu i nie reaguje ona na jego głos. Na miejscu pojawiły się służby ratownicze, a kobieta była jeszcze reanimowana, ale na próżno. Sprawą zajęła się prokuratura w Płocku.

Płock. Gdy przyszedł na przystanek, już nie żyła! Ciało kobiety na ul. Tysiąclecia

Tragiczne odkrycie na przystanku przy ul. Tysiąclecia w Płocku, gdzie znaleziono ciało kobiety. Wszystko wyszło na jaw w poniedziałek, 28 marca, ok. godz. 10.30, gdy na policję w Płocku zadzwonił mężczyzna, który znalazł denatkę. Z jego relacji wynikało, że kobieta nie rusza się i nie reaguje na jakąkolwiek próbę nawiązania przez niego kontaktu. Po dotarciu na miejsce służb ratowniczych mieszkanka Płocka była jeszcze reanimowana, ale bezskutecznie. Jak informuje Marta Lewandowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku, zmarła miała 89 lat i nic nie wskazuje, by do jej zgonu mogły się przyczynić osoby trzecie. Sprawą śmierci kobiety zajęła się prokuratura w Płocku, ale jej ciało zostanie prawdopodobnie wydane rodzinie bez przeprowadzania sekcji zwłok.

Czytaj też: Płock. Nie kontaktował się z rodziną od tygodnia! Tajemnicze zaginięcie 40-letniego Piotra

Czytaj też: Nagła śmierć strażaka spod Płocka. Życie ratowali mu koledzy. Był wielokrotnie odznaczany za służbę

Sonda
Czy osoby samotne powinny być objęte dodatkową opieką, np. przez gminę bądź spółdzielnię?
Brutalne morderstwo Pawła