Płock. Nagrała w szpitalu skandaliczny film. W tle seks i miejski radny [WIDEO]

2021-04-13 18:29
Marta C. skandalista z Płocka
Autor: TVP1 Marta C. skandalistka z Płocka

Skandal w Płocku. Młoda atrakcyjna dziewczyna wywołała burzę, bo w sieci zamieściła bulwersujący film z odwiedzin w szpitalu. Pije na nim piwo i chwali się, że dostała się bez problemu na oddział. Kim jest ta kobieta i co udało się o niej ustalić dziennikarzom, tego będzie można się dowiedzieć w środę 14 kwietnia wieczorem w telewizyjnej Jedynce w programie Alarm!

Marta C. to 22- letnia mieszkanka Płocka. Wrzuciła do sieci film, na którym wchodzi na oddział położniczy w płockim szpitalu i pije piwo ze znajomym lekarzem, który akurat ma dyżur. Szokujące nagranie komentują mieszkańcy i pytają, jak to możliwe, że w dobie pandemii, gdy odwiedziny są zakazane, ktoś tak jawnie, bezproblemowo i bezczelnie lekceważy obostrzenia? Reporterzy Alarmu! postanowili przyjrzeć się tej historii, która zbulwersowała lokalna społeczność.

Czytaj też: Płock. Uprawiała seks, by szantażować kochanków? Wiceprezes Inwestycji Miejskich się tłumaczy [WIDEO]

Czytaj też: Wyszogród. Ciało mężczyzny SPALONE i ROZSZARPANE przez psy. CAŁA PRAWDA o makabrze!

Czytaj też: Trzech ZABIŁ piorun. Dwóch zmarło z powodu ran. Tragedia, która wstrząsnęła Studzieńcem

I dotarli podczas pracy nad materiałem do szokujących ustaleń. Okazuje się, że takich szokujących nagrań z 22- latka w roli głównej jest w sieci mnóstwo. Sama 22- letnia Marta C. z Płocka przyznaje też, że jest sławna w mieście. - To, że ja jestem znana w Płocku odkąd skończyłam 16 lat ze względu na panów, z którymi się spotykałam, dobrze sytuowanych, to nie jest moja wina- tłumaczy rezolutnie kobieta.

Natomiast informator reporterów Alarmu! przekazuje dziennikarzom szokujące historie, które mogą dotyczyć Marty C. z Płocka. - Z tego, co mi wiadomo, wielokrotnie świadcząc usługi seksualne nagrywała swoich klientów, którzy nie byli świadomi tego faktu, następnie ich szantażowała wymuszając od nich różne kwoty pieniędzy. Podobno jedną z takich korzyści miało być mieszkanie komunalne w odnowionej kamienicy w centrum miasta. Jak udało mi się ustalić nieoficjalnie, prawdopodobnie osobą, która przyczyniła się do pozyskania mieszkania przez Martę C. mógł być miejski radny- mówi informator.

Czytaj też: Płock. Pogoda długoterminowa może nas przerazić! Fatalne prognozy!

Alarm powodziowy na Wiśle w Płocku

Obejrzyj koniecznie Alarm! TVP w środę 14 kwietnia. Więcej o tej szokującej kobiecie, którą wstrząsnęła całym Płockiem w Programie TVP1 o godz. 20.10.

Film ze szpitala w Płocku obejrzyj TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE