Obrębiec. Rodzina z dwojgiem dzieci bez dachu nad głową! "Zapomnieć o tragedii, jaka nas spotkała" [ZDJĘCIA]

2021-02-11 10:33
Obrębiec. Rodzina z dwojgiem dzieci bez dachu nad głową! Zapomnieć o tragedii, jaka nas spotkała [ZDJĘCIA]
Autor: titosoft/cc0/Pixabay.com Pięcioosobowa rodzina z dwojgiem dzieci niepełnosprawnym teściem, został bez dachu nad głową, po tym jak ich dom w Obrębcu pod Przasnyszem spłonął w pożarze

Pięcioosobowa rodzina, w tym dwoje dzieci w wieku 7 i 12 lat i niepełnosprawny teść, została bez dachu nad głową. Ich dom w Obrębcu pod Przasnyszem strawił pożar, a według opinii sporządzonej w czasie oględzin budynek nie nadaje się już do zamieszkania. Zniszczeniu uległy wszystkie: meble, ściany, okna, drzwi, podłoga, sprzęty elektroniczne. Rodzina spod Przasnysza nie ma wyjścia i prosi o pomoc.

Obrębiec. Rodzina z dwojgiem dzieci bez dachu nad głową! "Zapomnieć o tragedii, jaka nas spotkała"

Pięcioosobowa rodzina z dwojgiem dzieci (7 i 12 lat) i niepełnosprawnym teściem straciła dach nad głową. 26 stycznia po południu br. w ich domu w Obrębcu pod Przasnyszem wybuchł pożar, który strawił cały budynek i wszystko, co się w nim znajdowało. Zniszczeniu uległy: wszystkie meble, ściany, okna, drzwi, podłoga, sprzęty elektroniczne, a opinia po oględzinach budynku wykazała, że nie nadaje się on już do zamieszkania.

- Koszty remontu domu są równoznaczne z budową nowego, mniejszego domu. Decyzja o budowie lub odbudowie domu jest zależna od szczegółowych ekspertyz. Jest to dom budowany w technologii tradycyjnej - w roku 1986 - dlatego koszty całkowitego remontu są tak wysokie. Wierzymy, że przy wsparciu dobrych ludzi uda nam się wrócić do normalności i chociaż częściowo zapomnieć o tragedii, jaka nas spotkała - czytamy na Zrzutka.pl.

To właśnie tam założono zbiórkę na rzecz rodziny z dwojgiem dzieci z Obrębca pod Przasnysza, która straciła dach nad głową. Można jej pomóc, klikając TUTAJ.

Czytaj też: Płock. ALARM POWODZIOWY na Wiśle! Zagrożone centrum konferencyjne [ZDJĘCIA, RELACJA]

Czytaj też: Płońsk. Mały Mateuszek wyrzucony na śmieci. Zaskakująca decyzja prokuratury!

Czytaj też: Wyszków. Wjechał autem na Bug, gdy na rzece były dzieci! Szuka go policja [WIDEO]

Obrębiec. Rodzina z dwojgiem dzieci bez dachu nad głową!

Pożar Archiwum Urzędu Miasta w Krakowie

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE