Koszmar na drodze!

Tragiczny wypadek pod Płońskiem! Nie żyją dwie osoby, a trzy są ciężko ranne [ZDJĘCIA]

2022-10-07 17:32

Dramatyczne doniesienia z powiatu płońskiego. W piątek (7 października) na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Załuski doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jak przekazała nam mazowiecka policja, dwie osoby zginęły, a trzy są poważnie ranne. Jak dokładnie doszło do zdarzenia? Szczegóły podajemy poniżej!

Załuski: Zderzenie osobówki z dostawczakiem. Nie żyją dwie osoby!

W piątek, 7 października na DK 7, na wysokości miejscowości Załuski, rozegrał się prawdziwy dramat. Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, z nieustalonych na razie przyczyn zderzyły się tam osobowy jaguar i dostawczy fiat.

- Dwie osoby z jaguara, kobieta i mężczyzna, zginęły na miejscu, a trzy z dostawczego fiata zostały ranne, w tym dwie przewieziono do szpitala, przy czym jeden z poszkodowanych nie wymagał hospitalizacji - przekazała kom. Drężek-Zmysłowska. - Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni postępowanie w tej sprawie. Na miejscu pracują służby, w tym grupa operacyjno-dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora. Trwają oględziny - dodała.

Wypadek na DK 7 pod Płońskiem. Policja wyznacza objazdy

Objazd dla kierowców osobówek jadących w kierunku Gdańska przez: Załuski, Koryciska, Smulska i Michałowek. Ciężarówki będą kierowane na DK 62. Policja apeluje do kierowców o stosowanie się do wyznaczonych objazdów oraz o zachowanie szczególnej ostrożności.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki