Trzy osoby w szpitalu po groźnej kolizji w Płońsku! Nagranie ku przestrodze [WIDEO]

2021-06-16 14:49
Groźna kolizja w Płońsku
Autor: Mazowiecka Policja Do groźnej kolizji z udziałem trzech samochodów doszło w Płońsku (woj. mazowieckie). Po zdarzeniu trzy osoby trafiły do szpitala.

Do groźnej kolizji z udziałem trzech samochodów doszło w Płońsku (woj. mazowieckie). Po zdarzeniu trzy osoby trafiły do szpitala. Policjanci ustalają szczegóły tej sprawy i przypominają kierowcom kolejny raz, że chwila nieuwagi i brak skupienia na jeździe, może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, a nawet tragedii. Wideo z monitoringu prezentowane jest ku przestrodze.

We wtorek, 15 czerwca, około godziny 14:40 w Płońsku na skrzyżowaniu ulicy Mikołaja Kopernika z ulicą Szkolną doszło do zderzenia trzech pojazdów.

- Z ustaleń wynika, że kierująca citroenem 56-latka z gminy Baboszewo, jadąc ulicą szkolną od ulicy Grunwaldzkiej, na skrzyżowanie prawdopodobnie wjechała na czerwonym świetle. Jej auto uderzyło w volvo jadące ulicą Kopernika od strony ul. Młodzieżowej, które następnie uderzyło w forda jadącego ulicą Kopernika w przeciwnym kierunku - relacjonuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Fordem kierował 43-letni płońszczanin. Dwie osoby podróżujące volvo (w tym 23-letni kierowca mieszkaniec gminy Płońsk) trafiły do szpitala na badania. Na szczęście doznały jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Do szpitala trafiła również 56-latka, która w czasie interwencji służb ratunkowych, źle się poczuła.

Trwają dalsze ustalenia w tej sprawie. Zabezpieczone zostało nagranie z kamer monitoringu miejskiego, na którym widać moment zderzenia pojazdów.

Zderzenie trzech aut w Płońsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE