Wyszków. Zwłoki 29-latka i dwie nieprzytomne osoby! W środku dwójka małych dzieci!

2020-06-04 12:17 Michał Michalak
Wyszków. Zwłoki 29-latka i dwie nieprzytomne osoby w bloku! W środku dwójka małych dzieci
Autor: wal_172619/cc0/Pixabay.com Do tragicznego odkrycia doszło w bloku na terenie Wyszkowa, zdj. ilustracyjne

W feralnym mieszkaniu znajdowały się ponadto dwa psy, w tym jeden w stanie agonalnym. Dzieci w wieku 4 i 7 lat, które również były w środku trafiły do pogotowia opiekuńczego. Sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie, dlatego przeprowadzono już sekcję zwłok 29-latka i przesłuchaną jedną z osób - 30-letnią kobietę - która odzyskała przytomność.

Sekcja zwłok 29-latka wykazała, że przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążenia. Nie wiadomo natomiast, co ją spowodowało, dlatego prokuratura zarządziła przeprowadzenie badań toksykologicznych, których wyniki będą jednak znane dopiero za kilka tygodni.

W mieszkaniu w jednym z bloków w Wyszkowie znaleziono ponadto dwie nieprzytomne osoby: 30-letnia kobieta nadal przebywa w szpitalu, ale 15 maja (do odkrycia doszło 3 dni wcześniej - przyp.red) udało się ją przesłuchać, natomiast stan zdrowia 34-letniego mężczyzny, który leżał na klatce schodowej opodal mieszkania, nie pozwala na wykonanie z nim czynności procesowych. To nie wszystko.

W mieszkaniu w Wyszkowie znajdowała się dwójka małych dzieci w wieku 4 i 7 lat, które decyzją sądu rodzinnego trafiły do pogotowia opiekuńczego. Jeden z dwóch psów, które również tam były, znajdował się w stanie agonalny,, dlatego zwierzę - rasy amstaff - przetransportowano do kliniki weterynaryjnej w Warszawie.

W związku z tym, że na ciele żadnej z osób nie znaleziono zewnętrznych obrażeń, Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie prowadzi śledztwo dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci 29-latka.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Syn Zenka Martyniuka trafi do WIĘZIENIA?! Vlog Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.