10 najprzyjemniejszych sposobów na spalenie pączków [KALKULATOR, TŁUSTY CZWARTEK 2019]

2019-02-26 9:00

W tym roku Tłusty Czwartek przypada na 28 lutego. To dzień, w którym słowa dieta i umiar wypadają ze słownika. Obżeramy się pączkami i faworkami, a dopiero później zdajemy sobie sprawę z tego ile cukru pochłonęliśmy i zastanawiamy się, jak spalić te wszystkie kalorie. Podpowiadamy, jak zrobić to w najprzyjemniejszy sposób!

Jedzenie słodyczy to przyjemność, której w większości odmawiamy sobie na co dzień. Tłusty Czwartek to jedyny dzień w roku, kiedy z czystym sumieniem możemy zapomnieć o diecie i liczeniu kalorii. Święto przypada w ostatni czwartek karnawału, czyli w tym roku dopiero 28 lutego. Zgodnie z tradycją, należy zjeść co najmniej jednego pączka, aby zagwarantować sobie szczęście w kolejnym roku. Po co ryzykować?

Należy jednak pamiętać, że nie tylko o kalorie chodzi! Żeby spalić jednego pączka, osoba ważąca 60 kg będzie musiała wykonywać daną czynność w innym czasie niż osoba ważąca 80 kg. Żebyście nie poczuli się przez nas oszukani skorzystajcie z kalkulatora i sprawdźcie sami!

CZYTAJ TEŻ:

>> Pogoda na najbliższe dni w Poznaniu! Tyle słońca w całym mieście? [PROGNOZA POGODY]

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE