Molestował dziewczynkę w autobusie miejskim. Udało się go namierzyć i zatrzymać

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Molestował dziewczynkę w autobusie miejskim. Udało się go namierzyć i zatrzymać

MAJĄ GO

Molestował dziewczynkę w autobusie miejskim. Udało się go namierzyć i zatrzymać. Grozi mu 12 lat więzienia

2023-09-27 21:24

Zatrzymano 53-letniego mężczyznę, który molestował malutką dziewczynkę w autobusie. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. Sytuacja, którą opisujemy, miała miejsce 21 września. To wtedy do komisariatu w Swarzędzu zgłosiła się kobieta, która opowiedziała o paskudnym zachowaniu poszukiwanego.

Swarzędz. Zatrzymali mężczyznę podejrzanego o molestowanie małej dziewczynki w autobusie

Sytuacja miała miejsce 21 września. To tego dnia do komisariatu w Swarzędzu zgłosiła się kobieta, która opowiedziała o paskudnym zachowaniu mężczyzny wobec jej małoletniej córki.

- Z relacji zgłaszającej wynikało, że<strong> kiedy dziewczynka jechała wraz z koleżanką porannym autobusem miejskim ze Swarzędza do szkoły w Poznaniu, na jednym z przystanków dosiadł się do nich nieznany mężczyzna. W pewnym momencie, w trakcie jazdy, sprawca z premedytacją wykorzystał sytuację i zapozorował przechylenie się w kierunku jednej z dziewczynek, aby doprowadzić do kontaktu fizycznego. Po tym zdarzeniu wyszedł z pojazdu - mówiła mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Policjantka dodała, że sprawca został namierzony i zatrzymany przez funkcjonariuszy dzień po zgłoszeniu sprawy przez matkę poszkodowanej. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokuratura przedstawiła 53-letniemu mężczyźnie zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniej.

Na wniosek śledczych sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy doświadczyłeś/aś kiedyś molestowania seksualnego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany