Poznań. Podczas postoju poszedł po kanapkę. Autokar odjechał bez niego

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Poznań. Podczas postoju poszedł po kanapkę. Autokar odjechał bez niego

Poznań. Podczas postoju poszedł po kanapkę. Autokar odjechał bez niego

2022-06-15 8:04

Obywatel Gruzji może mówić o wielkim pechu. Mężczyzna podróżował autokarem przez Poznania. Pojazd na Dworcu PKS miał postój więc pasażer poszedł kupić kanapkę. Gdy wrócił okazało się, że jego autokaru nie ma!

Do zdarzenia doszło w sobotę (11 czerwca). W godzinach popołudniowych do strażników miejskich podszedł mężczyzna - obywatel Gruzji - z prośbą o pomoc. Okazało się, że autokar którym podróżował odjechał bez niego. - Autokar zaparkował na Dworcu PKS w celu przesiadki pasażerów i zrobieniu przerwy. W tym czasie mężczyzna skorzystał z okazji i poszedł do pobliskiego sklepu w celu zakupienia kanapki. Kiedy wrócił okazało się, że jego autokaru nie ma - relacjonują strażnicy.

Zdezorientowany Gruzin poprosił o pomoc strażników miejskich, którzy nawiązali kontakt z przewoźnikiem i odprowadzili go do punktu obsługi klienta danej firmy transportowej.

Małe łabędzie potrzebowały pomocy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE