Przed nami VII Narodowy Dzień Sportu. Co nas czeka w Poznaniu?

2019-09-12 12:13 Redakcja
Narodowy Dzień Sportu
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

Zbliża się siódma edycja Narodowego Dnia Sportu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i namawiają wszystkich do wzięcia udziału w bezpłatnych treningach!

Narodowy Dzień Sportu to wielkie święto wszystkich osób aktywnych fizycznie oraz doskonały pretekst do rozpoczęcia nowego, sportowego życia przez tzw. kanapowców. Podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się w najbliższą sobotę (14 września) setki placówek sportowych w całym kraju otworzą swoje drzwi i zaproszą do skorzystania z bezpłatnych zajęć sportowych.

W tym dniu wszyscy będą mogli bezpłatnie spróbować swoich sił w dyscyplinach do tej pory im obcych. Wiele treningów i szkoleń poprowadzą znani i utytułowani sportowcy – mistrzowie i olimpijczycy. Wydarzenia odbędą się w całym kraju, w tym w 16 miastach partnerskich. Nie tej liście nie mogło zabraknąć Poznania.

Narodowy Dzień Sportu
Autor: mat. prasowe

W stolicy Wielkopolski będzie można nauczyć się grać w hokeja na trawie. Ponadto przygotowano bezpłatny trening judo. Dokładny harmonogram znajduje się TUTAJ.

Największą atrakcją Narodowego Dnia Sportu będzie Piknik na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.