Narodowy Dzień Sportu. Gdzie w Radomiu odbędą się bezpłatne treningi? Sprawdź!

2020-09-14 19:26 Magdalena Król
Narodowy Dzień Sportu. Gdzie w Radomiu odbędą się bezpłatne treningi?
Autor: pixabay.com Narodowy Dzień Sportu. Gdzie w Radomiu odbędą się bezpłatne treningi?

W zdrowym ciele zdrowy duch. Wszyscy o tym wiedzą, a szczególnie miłośnicy aktywności fizycznej. Już w najbliższą sobotę, 19 września będziemy obchodzić Narodowy Dzień Sportu. Po raz ósmy tego dnia w całej Polsce, zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych miastach, odbędą się bezpłatne treningi. Gdzie w Radomiu będzie można poćwiczyć za darmo? Sprawdź!

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której odbędą się bezpłatne wydarzenia i treningi na terenie całej Polski. Jej celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji. W Radomiu również bedzie można skorzystać z bezpłatnych treningów.

Narodowy Dzień Sportu. Gdzie w Radomiu odbędą się bezpłatne treningi?

W sobotę, 19 września w Radomiu możecie skorzystać z bezpłatnych treningów w Parku Trampolin JumpWorld (Al. Grzecznarowskiego 29/31, Galeria Feniks).

  • godz. 10:30-11:30 odbędą się zajęcia JumpSchool. (To połączenie treningu siłowego, akrobatyki sportowej i prostego treningu ogólnorozwojowego).
  • godz. 11:30-12:30 odbędą się zajęcia JumpScoot. (Hulajnoga na trampolinach? Tak to możliwe! Podczas treningu zobaczysz, co można zrobić, gdy do ręki dostaniesz hulajnogę, a pod nogami jest trampolina)
  • godz. 18:00-19:00 odbędą się zajęcia JumpScoot.

W tym roku uczestnicy oraz uczestniczki będą mieli okazję poćwiczyć również w domu, ponieważ na stronie internetowej i w mediach społecznościowych kampanii znajdą się treningi online. Wielka baza ćwiczeń i treningów online oraz tradycyjnych znajduje się na stronie internetowej www.narodowydziensportu.pl.

74. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce U20 - Dzień trzeci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.