Radom. Nie żyje 39-latek zraniony ostrym narzędziem. 5 osób zatrzymanych

i

Autor: Pexels/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Radom. Nie żyje 39-latek zraniony ostrym narzędziem. 5 osób zatrzymanych

2021-11-20 11:21

Pięć osób zostało zatrzymanych w związku ze śmiercią mężczyzny, który wczoraj (19 listopada) został znaleziony na ul. Dąbrowskiego w Radomiu. 39-latek zmarł wskutek obrażeń zadanych ostrym narzędziem. Wszyscy zatrzymani znajdowali się pod wpływem alkoholu, dlatego ich przesłuchanie będzie możliwe dopiero po wytrzeźwieniu.

Radom. Nie żyje 39-latek zaatakowany ostrym narzędziem

Wczoraj (19 listopada) około godz. 18.00 na ulicy Dąbrowskiego w Radomiu został znaleziony mężczyzna zraniony ostrym narzędziem. Jak przekazała Polskiej Agencji Prasowej rzeczniczka mazowieckiej policji podinsp. Katarzyna Kucharska, 39-latek zmarł na miejscu zdarzenia.

W tej sprawie policja zatrzymała pięć osób, to trzy kobiety i dwaj mężczyźni. Wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu, dlatego trafili do policyjnego aresztu. Ich przesłuchanie będzie możliwe dopiero po wytrzeźwieniu.

PRZECZYTAJ: Radom. Młody mężczyzna zmarł w autobusie miejskim! Usiadł i już nie wstał

Także w piątek około godz. 19.30 niedaleko kościoła Garnizonowego w centrum Radomia ostrym narzędziem zraniony został 37-letni mężczyzna. Pokrzywdzonego przewieziono do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W tej sprawie zatrzymano trzech mężczyzn, którzy mogli uczestniczyć w napaści na 37-latka. Policja nie wiąże jednak ze sobą obu tych spraw.

ZOBACZ: Mazowsze. 25-latek zmarł po interwencji policji. Na ciele ślady po elektrodach!

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Śledztwo w sprawie ujawnienia ciał małżeństwa w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE