Radom. Nie żyje ratownik medyczny Mariusz Mazierski. Były strażak miał 42 lata

2021-12-29 10:56
Radom. Nie żyje ratownik medyczny Mariusz Mazierski. Były strażak miał 42 lata
Autor: WOPR Radom (Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomiu/Facebook.com; AndrzejRembowski/cc0/Pixabay.com Nie żyje ratownik medyczny z Radomia Mariusz Mazierski. Zmarł we wtorek 28 grudnia w wieku 42 lat.

Nie żyje ratownik medyczny z Radomia, Mariusz Mazierski. Zmarł we wtorek, 28 grudnia, w wieku 42 lat. Mężczyzna był jednocześnie emerytowanym strażakiem i prowadzącym szkolenia z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jak informuje WOPR Radom, Mariusz Mazierski od kilku lat współpracował z wieloma podmiotami zajmującymi się ratownictwem medycznym.

Mariusz Mazierski zmarł we wtorek, 28 grudnia, w wieku 42 lat. Mężczyzna był znanym i cenionym ratownikiem medycznym. Tragiczne wieści przekazało za pośrednictwem swojego profilu facebookowego Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomiu. Mariusz Mazierski był ponadto emerytowanym strażakiem i jak dodaje WOPR, "bardzo dobrym szkoleniowcem z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy". Od kilku lat współpracował nie tylko z WOPR-owcami z Radomia, ale także innymi podmiotami, które muszą posiadać wiedzę na temat ratownictwa medycznego. "Szkolił rewelacyjnie! Potrafił do każdego dotrzeć w prosty sposób i bez problemu przekazać wiedzę. Dla środowiska ratowniczego to ogromna strata. Pokój Jego Duszy" - czytamy na profilu facebookowym WOPR Radom.

Czytaj też: Rodzinna masakra w Rozniszewie. Zadźgał żonę, próbował zabić syna. Potem chciał popełnić samobójstwo [NOWE FAKTY]

Sonda
Czy miałeś kłopoty z dostępem do służby zdrowia podczas pandemii?
Nie żyje dyrektorka wrocławskiego XIII Liceum Ogólnokształcącego.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE