QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Największe atrakcje turystyczne świata! Łatwe? Te pytania cię zniszczą

2021-03-25 5:00 pmar
Empire State Building odleci na Marsa
Autor: Empire State Building

Witajcie w naszym czwartkowym teście, w którym sprawdzamy waszą wiedzę z geografii. Tym razem sprawa wydaje się być na pierwszy rzut oka prosta, ponieważ pytania dotyczyć będą największych atrakcji turystycznych z całego świata. Możemy was jednak zapewnić, że jeśli jesteście pewni dobrego wyniku, to możecie być w błędzie! Pytania są nieoczywiste i zaskakujące, więc o zadowalający wynik wcale nie będzie łatwo!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze