laptop/plaża/wakacje

i

Autor: Materiały prasowe laptop/plaża/wakacje

Kiedy to zleciało?

QUIZ. Wakacje - co o nich wiesz, co pamiętasz z tegorocznych? Nietypowe pytania

2022-08-31 8:14

Ledwie się zaczęły, a już skończyły... Rozwiąż z nami nasz test o wakacjach i sprawdź swoją wiedzę o nich (zarówno tych tegorocznych, jak i ogólnie). Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć!

QUIZ. Wakacje - co o nich wiesz, co pamiętasz z tegorocznych? Nietypowe pytania

Pytanie 1 z 10
Ledwie wakacje się rozpoczęły, a w drafcie NBA do San Antonio Spurs trafił nasz rodak, Jeremy Sochan. Z którym numerem został wybrany?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają