Przestraszony mruczek utknął na drzewie. Pomogli strażacy z OSP Zarzecze [GALERIA]

2020-12-02 20:26 Beata Olejarka
OSP ZARZECZE
Autor: Facebook Strażak z OSP Zarezcze wszedł po drabinie, żeby ściagnąć przestraszonego kotka

Z kotkami tak już bywa. Ciekawe świata potrafią się wspiąć na najwyższe drzewo. Ścigając ptaszka mogą wejść na wysoki płot, a chcąc się schować ulokują się nawet w słoiku! Jednak gdy z tego drzewa trzeba zejść pojawiają się kłopoty. Mruczka z Zarzecza tez obleciał strach i kocurek utknął na drzewie. Na szczęście pomogli strażacy!

Gdyby nie druhowie z Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnej drzewa pełne by były kotków, które w przypływie adrenaliny i ciekawości weszły na najwyższe drzewa, ale potem spojrzały w dół i jedyne co mogły zrobić to rozpaczliwie miauczeć wołając o pomoc. Tak było też w Zarzeczu, gdzie wysoko na gałęzi utknął kot. Za wysoko, żeby w ogóle patrzeć w dół, nie mówiąc już o skoku. Mruczek marzł czekając na pomoc. Ta nadeszła ze strony druhów z miejscowej jednostki OSP

- O godz. 15:40 wyjeżdżamy do małego kotka, który siedział na gałęzi, na samym czubku wysokiego drzewa. Kot został bezpiecznie sprowadzony na ziemię. Po powrocie do remizy został odebrany przez pracownika gminy- relacjonowali strażacy.

30 lat buduje kapliczkę

Na szczęście dla zmarzniętego kocurka cała historia zakończyła się dobrze.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl