Rzeszów w ofercie tour operatora

i

Autor: Pixabay Rzeszów w ofercie tour operatora

Rzeszów jak Warszawa - będzie w ofercie tour operatora „Via Hansa”

2016-02-19 13:10

Rozmowy już trwają. Do tej pory w ofercie była tylko stolica Polski.

Miasto dwoi się i troi, by skutecznie wypromować Podkarpacie. Teraz Rzeszów ma szanse na pojawienie się w ofercie tour operatora "Via Hansa". Rozmowy już trwają, a finalizację przewiduje się na marzec:


- Zaczęliśmy prowadzić rozmowy z jednym z większych tour ooeratorów w Europie, który ma oferty wyjazdów między innymi do krajów Skandynawii, do Niemiec, do Chin, na Ukrainę i do Rosji. Jeśli chodzi o ofertę związaną z Polską, to tam jest tylko Warszawa. chcielibyśmy zainteresowac tego tour operatora włączeniem naszego miasta do tej oferty, a także całwgo województwa Podkarpackiego, ponieważ nie wyobrażamy sobie skutecznej promocji bez zaprezentowania także ofety Podkarpacia. Takie rozmowy zaczęliśmy prowadzić w listopadzie podczas udziału naszego miasta w Targach Turystycznych w Londynie - powiedział nam  Kamil Czyż z Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta w Rzeszowie.

Ciekawe, ilu turystów pojawi się na Rzeszowszczyźnie? 

Zobacz też: 6 dowodów na to, że do Rzeszowa NIE warto przyjeżdżać [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE