Wkrótce otwarcie Galerii Budziwój. Zgarnij karnet na siłownię w przedsprzedaży!

2020-06-22 9:18 Artykuł Sponsorowany
Wkrótce otwarcie Galerii Budziwój.  Zgarnij karnet na siłownię w przedsprzedaży!
Autor: materiały prasowe Wkrótce otwarcie Galerii Budziwój. Zgarnij karnet na siłownię w przedsprzedaży!

Karnet na siłownię za niewielką cenę? Wkrótce otwarcie Galerii Budziwój, gdzie znajduje się siłownia Wake Up Fitness. Jeśli się pospieszysz, możesz zgarnąć karnet w bardzo okazyjnej cenie! Taka cena dostępna jest tylko w przedsprzedaży, zobacz szczegóły.

Galeria Budziwój to centrum handlowe o 4 tys. m2 powierzchni, gdzie znajdą się sklepy, przedszkole, lekarze, fryzjerzy, drogeria, klub fitness oraz wiele innych. Galeria znajduje się w centrum osiedla Budziwój, przy jednym z głównych skrzyżowań: ulicy Budziwojskiej z Podleśną. Wielkie otwarcie zaplanowano na 4 lipca, przewidziane są atrakcje dla dzieci, zabawy z prezentami, upominki dla pierwszych klientów.

Rodzinnie w Galerii Budziwój

Galeria Budziwój skierowana jest na rodzinne spędzanie czasu. W galerii znajdziemy przedszkole publiczne, będzie można znaleźć usługi stomatologiczne i logopedyczne dla dzieci. Dodatkowo, w budynku swoje gabinety będą mieli lekarze pediatrzy oraz rodzinni.

W galerii również dorośli znajdą sporo dla siebie. Trzeba wymienić tu usługi fryzjerskie, drogerię, aptekę, agencji ubezpieczeniowej oraz miejsce, gdzie będzie można kupić lub naprawić telefony, laptopy, tablety oraz wszelkie akcesoria. Nie zabraknie też odzieży damskiej i męskiej, zabawek, artykułów szkolnych, ale też akcesoria do kuchni i łazienki, jak również dodatki do domu. W Galerii Budziwój znajdzie się też sklep wielobranżowy. Będzie też siłownia. To wszystko w jednym miejscu.

Wkrótce otwarcie Galerii Budziwój.  Zgarnij karnet na siłownię w przedsprzedaży!
Autor: materiały prasowe

Coś dla zdrowia i urody

W Galerii Budziwój znajdzie się też siłownia. Klub Wake Up Fitness, który zajmuje całą ostatnią kondygnację budynku. Na ponad 800 mkw będzie można skorzystać z maszyn cardio, strefy wolnych ciężarów czy maszyn czyli wszystko, co w klubie fitness powinno się znajdować. Na szczególną uwagę zasługują jednak grupowe zajęcia fitness. Zainteresowane osoby znajdą m.in. zajęcia z Zumby, Tabatę, kształtujące brzuch, uda i pośladki oraz wiele innych wzmacniających i rozciągających. Każdy znajdzie coś dla siebie! Do wyboru mnóstwo zajęć i kompetentni, zaangażowani prowadzący.

Mama na siłowni, dziecko na plac zabaw!

Chcesz zadbać o siebie i swoją kondycję, jednak nie masz z kim zostawić w tym czasie swoich pociech? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość - w Galerii Budziwój znajduje się plac zabaw dla dzieci, gdzie będzie można zorganizować dzieciom zabawy podczas treningu w Klubie fitness. Ty ćwiczysz na siłowni, a w tym czasie Twoje dzieci świetnie się bawią. Brzmi dobrze?

Zgarnij karnet w wyjątkowo niskiej cenie

Klub Wake Up Fitness zorganizował specjalną promocję na otwarcie. Jeszcze przez najbliższy tydzień trwa przedsprzedaż karnetów w wyjątkowej promocyjnej cenie... 49 zł! Za tę cenę kupicie karnet OPEN, który gwarantuje nielimitowany dostęp do siłowni, zajęć fitness oraz saun,  trening wprowadzający, a także plan treningowy. Wpisowe wynosi 0 zł. Szczegóły można znaleźć na stronie www.wakeupfitness.pl

Galeria Budziwój znajduje się pod adresem ul. Budziwojska 327, Rzeszów.

Strona internetowa: galeriabudziwoj.com

Wake Up Fitness: wakeupfitness.pl

Artykuł Sponsorowany