Tragiczna śmierć Polaka

Zbigniew z Podkarpacia brutalnie zamordowany w Irlandii. Śmiertelne ciosy zadała Sandra S.?

2022-12-15 9:38

Tragiczne doniesienia z Navan, stolicy hrabstwa Meath w Irlandii, gdzie doszło do brutalnego zabójstwa. Zginął 47-letni Zbigniew pochodzący z Gorzyc (powiat tarnobrzeski, województwo podkarpackie). Rodzina założyła zbiórkę w internecie, by sprowadzić jego ciało do Polski.

Dramat rozegrał się w sobotę (10 grudnia 2022) wieczorem. Ciało 47-letniego Polaka, Zbigniewa Cz. znaleziono na klatce schodowej posesji wielorodzinnego budynku przy Academy Street w Navan w Irlandii. Zdaniem tamtejszych służb, mężczyzna został zasztyletowany przez znaną mu kobietę po awanturze. Jak informują irlandzkie media, doznał kilku ran kłutych.

Z informacji przekazanych przez "Sunday World" wynika, że o zabójstwo Zbigniewa podejrzewana jest Sandra S. (37 l.). Litwinka usłyszała już zarzut zabójstwa, została aresztowana.

Zbyszek zginął w Irlandii. Rodzina chce sprowadzić jego ciało

Zamordowany w Irlandii Zbigniew pochodzi z Podkarpacia, a konkretnie z Gorzyc (powiat tarnobrzeski). W internecie ruszyła zbiórka. Rodzina zbiera pieniądze, by sprowadzić ciało Zbyszka do Polski.

- Kochani! Z ogromną przykrością zawiadamiamy o tragicznej śmierci brata mojego męża, Zbyszka. Bardzo prosimy o pomoc w sprowadzeniu Jego ciała z Irlandii do domu, do Polski. Liczy się każdy grosz. Dziękujemy i jesteśmy wdzięczni kochani za każdą okazaną pomoc - czytamy na portalu pomagam.pl.

Zbiórkę można wesprzeć na pomagam.pl. Zbierana jest kwota 25 tys. zł, do tej pory (stan na 15 grudnia, 2022, godz. 9:40) udało się zebrać 6 290 zł. 

Pogrzeb Jana Nowickiego. Nie pozwolił po sobie płakać
Sonda
Czy boisz się śmierci?