Częstochowa. Rzucił się na taksówkarza i zaczął go dusić. Chciał zabić?!

i

Autor: Policja Śląska Częstochowa. Rzucił się na taksówkarza i zaczął go dusić. Chciał zabić?!

Usiłowanie zabójstwa

Częstochowa. Rzucił się na taksówkarza i zaczął go dusić. Chciał zabić?!

38-letni częstochowianin wsiadł do taksówki i nagle rzucił się na kierowcę. Zaczął bić i dusić taksówkarza. Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków, ale także za usiłowanie zabójstwa taksówkarza.

To miał być zwykły niedzielny kurs. Do jednej z częstochowskich taksówek wsiadł 38-letni mężczyzna. Nagle w trakcie trwania kursu po prostu rzucił się na taksówkarza. Zaczął go bić i dusić. Mężczyzna ostatkiem się oswobodził się i zdołał opuścić samochód i wezwać policję.

Czytaj również: Chłopak Marceliny trafił do aresztu. Bliscy mówią, że to on jest ofiarą. Słowa 25-latka chwytają za serce

- Poszkodowany 62-letni mężczyzna zdołał uwolnić się i uciekł z taksówki, wzywając policję. Natychmiast zaczęła się obława, podczas której kryminalni z komendy zatrzymali sprawcę - relacjonują częstochowska policja.

Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany. Miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie, a także kilka działek amfetaminy przy sobie.

Zebrane dowody pozwoliły częstochowskiej prokuraturze przedstawić 38-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu napastnik został tymczasowo aresztowany. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Express Biedrzyckiej: dr Mirosław Oczkoś: 99 proc. ministrów i wiceministrów to klasyczni nieudacznicy
Sonda
Czy kara za usiłowanie zabójstwa powinna być wyższa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany