Dołącz do POCZYTALNYCH i PRZYJACIÓŁ. Twórz PIOSENKĘ KRYZYSOWĄ [WIDEO]

2020-03-26 17:22 abe
Poczytalni_Miejska Biblioteka Publiczna_Dąbrowa Górnicza
Autor: MBP w Dąbrowie Górniczej

„Poczytalni” to istniejąca od 2017 r. prawdopodobnie jedyna kapela rockowa złożona z pracowników biblioteki miejskiej. W tym przypadku MBP w Dąbrowie Górniczej. A „Piosenka kryzysowa” to też prawdopodobnie jedyny numer, który może być ciągle modyfikowany. Przez PRZYJACIÓŁ.

Jak teraz brzmi, to możecie sami sprawdzić oglądając filmik dołączony do tej informacji. Ba, nawet dołączyć do „Poczytalnych i Przyjaciół”. – „Piosenka kryzysowa” ma być wspólną – naszą i Waszą – odpowiedzią na sytuację, w której ostatnio się znaleźliśmy. Ma nam po prostu dodać otuchy, ma sprawić, że na wiele sposób zaradzimy samotności i izolacji i przez połączenie sił w śpiewaniu/czytaniu poczujemy energię wspólnoty i ciepło towarzystwa – wyjaśnia nam (zdalnie pracująca) Anna Stępień z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej. 

Super Raport - prof. Włodzimierz Gut

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Biblioteczna kapela omawiany kawałek skomponowała w reakcji na akcję „Otwórz! Ktoś booka…”. To ich odpowiedź na sytuację związaną z pandemią. „Do wspólnego śpiewania i czytania zaprasza prawdopodobnie jedyny biblioteczny zespół w kraju – Poczytalni”. Szczegóły tej… szczególnej… inicjatywy przedstawione są na fanpejdżu facebookowym zespołu „Poczytalni” oraz na YouTube.