ESKA Summer City 2019: Tym razem stawiamy na wodne atrakcje!

2019-08-09 10:31 RS
ESKA Summer City 2019: Sierpień zaczęlismy na sportowo! [ZDJĘCIA]
Autor: Redakcja ESKA INFO Śląsk

Kolejny weekend z ESKA Summer City 2019 przed nami. Zaczynamy już w piątek 9 sierpnia! Bądźcie z nami jak zawsze, bowiem i tym razem nie zabraknie atrakcji, pozytywnej energii i gadżetów. Tym razem będziemy głównie szukać wytchnienia w upalne dni nad wodą.

Dlatego już w piątek o godzinie 16.00 pojedziemy do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach, zaś dzień skończymy w Silesia Parku przed katowickim SCC. Sobotni wieczór zaczniemy koncertowo - na dachu Supersamu w Katowicach o 19.00. Potem pojawimy się w Parku Legendia, aby zobaczyć, jak obiekt prezentuje się "at night". Tradycyjnie na sam koniec poimprezujemy z Wami w klubie Onyx w Tarnowskich Górach. W niedzielę znów będziemy szukali wytchnienia nad wodą - tym razem na sosnowieckich Stawikach. Będziemy tam od 16.00, odwiedzimy pod drodze restaurację Siedlisko. A na zakończenie kolejnego weekendu spotkamy się z Wami podczas Tanecznej Fajery pod Spodkiem w Katowicach.

Najlepszy dowód, że warto nas wyglądać znajduje się poniżej. Zobaczcie nasze relację z poprzedniego weekendu! Do zobaczenia!