Katowickie kino Helios zaprasza na komfortowe seanse filmowe!

2019-09-12 13:07 Artykuł Sponsorowany
Helios Katowice
Autor: Bartosz Makowski

Mieszkańcy Katowic mogą oglądać filmy polskiej i światowej kinematografii w jednym z najnowocześniejszych kin w Polsce. Kino Helios w Galerii Libero jest wyposażone w 8 sal na ponad 1100 widzów, którzy cenią komfort oraz najwyższej jakości dźwięk i obraz.

Sieć kin Helios powróciła do Katowic w wielkim stylu i od niemal roku zachwyca nowoczesnością! Od samego wejścia uwagę widzów przyciąga ekran LED o długości niemal 40 metrów, który widoczny jest nawet z ulicy Kościuszki. Kinomanów witają multimedia, wyświetlające zwiastuny i plakaty filmowe, a także nowoczesne nośniki interaktywne - ściana video pozwalająca za pomocą gestów przeglądać zwiastuny filmowe. W kąciku dla najmłodszych znajduje się natomiast podłoga reagująca na ruch oraz interaktywny stolik wyposażony w zestaw gier i aplikacji edukacyjnych.

Helios Katowice
Autor: Bartosz Makowski

Kino Helios w Libero Katowice poza świetnymi wrażeniami wizualnymi we foyer, zapewnia też niesamowite doznania audiowizualne w 8 komfortowych, klimatyzowanych salach. To wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań kinotechnicznych: przestrzennego dźwięku Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektorów Christie 4K, technologii DepthQ oraz światowej jakości ekranów do projekcji 2D i 3D.

W dwóch salach katowicki Helios prezentuje unikalny koncept – sale Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Katowickie kino Helios to przestrzeń, która dzięki najnowocześniejszej technologii przenosi kinomanów w nieznany dotąd wymiar kina, a każda wizyta jest niepowtarzalnym doświadczeniem! Repertuar oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl.

Artykuł Sponsorowany