Koszykarz GTK Gliwice miał poważny wypadek w mieszkaniu! Trafił do szpitala

2020-08-07 19:17 MC
MJ Rhett
Autor: gtk.gliwice.pl MJ Rhett

Amerykanin MJ Rhett, który miał być ważnym punktem GTK Gliwice w nadchodzącym sezonie, uległ wypadkowi w wynajmowanym mieszkaniu! Jak poinformowano na oficjalnej stronie klubu, natychmiast trafił do szpitala. Dodano, że jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo. Nie wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić do treningów.

MJ Rhett to zawodnik, który trafił do Gliwic w lipcu tego roku. Wiązano z nim bardzo duże nadzieje. Przydarzył mu się jednak poważny wypadek podczas przygotowywania posiłku, o czym poinformował serwis sportowefakty.wp.pl. W efekcie Amerykanin został odwieziony do szpitala w Siemianowicach Śląskich, który specjalizuje się w leczeniu oparzeń.

Legenda Legii Warszawa nie żyje. Odszedł trzykrotny mistrz Polski

Komunikat GTK Gliwice

"MJ Rhett uległ groźnemu wypadkowi w wynajmowanym mieszkaniu. Zawodnik niezwłocznie trafił do szpitala i został poddany hospitalizacji. Jego życie nie jest zagrożone. Niezwłocznie po nieszczęśliwym wypadku w wynajmowanym mieszkaniu w godzinach wczesnoporannych zawodnik został przewieziony do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Na całe szczęście jego życie nie jest zagrożone, a przeprowadzone zabiegi oraz czynności lecznicze pozwalają mieć nadzieję na pełny powrót do sprawności. W chwili obecnej trudno jest określić przewidywany okres rekonwalescencji, ale prawdopodobnie zajmie on kilkanaście tygodni. Bezpośrednio po zdarzeniu klub zapewnił zawodnikowi niezbędną pomoc i opiekę" - poinformował klub.

Reprezentant Polski miał grać w Hiszpanii. Na jaw wyszły poważne problemy ze zdrowiem

Rhett ma 27 lat. W swojej karierze grał między innymi w lidze łotewskiej, filipińskiej, libańskiej, francuskiej, brazylisjkiej, chorwackiej i greckiej.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.