Mężczyzna wpadł do betonowego dołu w centrum Gliwic. Trwa akcja ratunkowa

i

Autor: KMP SP w Gliwicach Mężczyzna wpadł do betonowego dołu w centrum Gliwic. Trwa akcja ratunkowa

Koszmarny wypadek!

Mężczyzna wpadł do betonowego dołu w centrum Gliwic. Spędził tam noc!

Do koszmarnego wypadku doszło w Gliwicach w samym centrum miasta. Do głębokiego na 15 metrów betonowego szybu wpadł mężczyzna. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Mężczyzna spędziła tam kilkanaście godzin!

Wpadł do betonowego szybu w samym centrum Gliwic

Do koszmarnego wypadku doszło w samym centrum Gliwic. Strażacy otrzymali zgłoszenie tuż koło godziny 7 rano w czwartek, 29 września. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który wpadł do betonowego dołu przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego i nie może z niego wyjść z powodu urazu nogi.

- Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzili osobę poszkodowana w szybie na głębokości około 15 metrów. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej oraz udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy - informują strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach.

Mężczyzna cały czas był przytomny, uskarżał się jedynie na ból nogi. Mężczyzna wpadł do betonowego szyby w pobliżu dworca PKP. To opuszczony budynek. Jak się okazuje, mężczyzna mógł w nim spędzić kilkanaście godzin. Jak informuje policja, był nietrzeźwy.

Sonda
Jak często pijesz alkohol?
EXPRESS BIEDRZYCKIEJ Czy Putin użyje broni jądrowej? Ekspert mówi, co może nas czekać
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają