Wypadek w Bieruniu

i

Autor: OSP Bieruń Nowy

Potworny wypadek w Bieruniu. Roztrzaskali się w czołowym zderzeniu

Potworny wypadek w Bieruniu. W środku nocy na DK44 czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Zderzenie było potężne. Auta zostały kompletnie rozbite, a pięć osób trafiło do szpitala.

Wypadek w Bieruniu

Pięć osób zostało poważnie ranne w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych w Bieruniu w woj. śląskim. Do wypadku doszło nocą około godz. 22:56 na DK 44 - ulicy Warszawskiej na wysokości mostu nad rzeką Wisłą.

Z nieznanych przyczyn na moście kierowcy obu pojazdów znaleźli się na tym samym pasie i auta zderzyły się. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych. Droga w tym czasie byłą mokra i śliska.

Zobacz zdjęcia z akcji ratowniczej po wypadku w Bieruniu

Trasa DK 44 była całkowicie zablokowana do godz. 3 w niedzielę. Działania służb zakończyły się dopiero o godz. 3:40.

- Zakończyły się utrudnienia powstałe w wyniku zderzenia dwóch samochodów na drodze krajowej 44 na odcinku Tychy - Oświęcim, w miejscowości Bieruń - poinformował Jarosław Kowalczyk z Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Źródło: Wypadek w Bieruniu. Auta rozbite po czołowym zderzeniu na moście. Są ranni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają