Igor

i

Autor: Policja & Shutterstock Igor

Będziecie w szoku

Przeczesywali las by znaleźć 14-latka, a ten był w sali zabaw. Nim przyjechała policja, uciekł

2023-08-09 20:17

Szukała go grupa poszukiwawczo-ratownicza, policjanci, strażacy. Użyto drona z kamerą termowizyjną, przeczesywano las na przełęczy Przegibek... wszystko na nic. 14-latek był w tym czasie w jednym z punktów zabawowo- rozrywkowych. Jednak nim przyjechali policjanci, znowu uciekł...

Szukali go w lesie, a on był w sali zabaw. Poszukiwania 14-latka zakończone

14-letni Igor wyszedł we wtorek wieczorem z domu i kontakt się z nim urwał. Poszukiwania chłopca z Bielska-Białej trwały całą środę. W akcję była zaangażowana grupa poszukiwawczo-ratownicza, policjanci i strażacy. Przeczesywano masyw leśny na przełęczy Przegibek. Wszystko na próżno.

Jak podaje portal bielsko.info poszukiwania zostały przerwane około godziny 16., bowiem jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, 14-latek w tym czasie został zlokalizowany w jednym z punktów zabawowo-rozrywkowych przy ulicy Partyzantów. Chłopiec zdołał uciec stamtąd przed przyjazdem policjantów.

O godzinie 19 bielska policja oficjalnie poinformowała o odnalezieniu chłopca. - Nieletni został odnaleziony na terenie Bielska-Białej. Jest cały i zdrowy - informuje st. asp. Rafał Kobyłecki, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Sonda
Czy boisz się o swoje dziecko?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!