Śląskie. SZOKUJĄCE ogłoszenie w sieci! Sprzedaż powietrza z "czerwonej strefy"

2020-08-07 17:43 Rafał Strzelec
Przedsiębiorca z Rybnika sprzedaje powietrze z czerwonej strefy!
Autor: Seweryn Dutka

Takiego ogłoszenia jeszcze nie było. Pan Seweryn Dutka z Pszowa oferuje na Facebooku sprzedaż "krauzy z luftem", czyli tłumacząc ze śląskiego powietrza w słoiku. Dlaczego ta oferta jest tak atrakcyjna? Jak tłumaczy pan Seweryn powietrze pochodzi z tzw. czerwonej strefy, czyli powiatu lub miasta, które od soboty będzie podlegało pod nowe obostrzenia Ministerstwa Zdrowia. - Wkurzo cię teściowa ? A może chcesz se załatwić 2 tydnie kwarantanny i se dychnyć? Jeśli tak to napisz ! - pisze pan Seweryn.

Ogłoszenie można zobaczyć na Facebooku. - Sprzedam krauza z luftem ze Śląska prosto z Czerwonej Strefy !!! Wkurzo cię teściowa ? A może chcesz se załatwić 2 tydnie kwarantanny i se dychnyć? Jeśli tak to napisz ! Wyśla natychmiast (pis. oryg.) - napisał pan Seweryn udostępniając jednocześnie zdjęcie "produktu". Cena wywoławcza - 49,99 euro.

Co zaskakujące, oferta ta wywołała prawdziwe zainteresowanie w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy, zostało ono już wielokrotnie udostępnione. - Ja nie wiem skąd Ty bierzesz te pomysły - dziwi się pani Justyna. - Mój mąż powiedział, że On załatwi jeszcze lepszy, prosto z kopalni - żartuje jedna z internautek.

Pan Seweryn zyskał już nie tylko popularność, ale także potencjalnych kupców. Jak sam napisał, już trzy osoby wyraziły chęć zakupu powietrza z tzw. czerwonej strefy. To już nie pierwsza taka akcja popularnego przedsiębiorcy z Rybnika. Pewnego dnia wrzucił filmik z synem, jak jadą na zakupy w maskach gazowych. Na swoim profilu spytał również ministra Szumowskiego, jak ma kupić maskę w sklepie, skoro do sklepu musi... wejść w masce.

Jak widać, wyłapywanie pewnych absurdów może stać się prawdziwą życiową pasją. Jednocześnie mieszkaniec Poszowa pokazuje, że można nieco lżej i z humorem podejść do epidemii koronawirusa.

Pogrzeb pięknej Patrycji z Otwocka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.