Sporty wodne na Śląsku

i

Autor: Ośrodek Sportów Wodnych w Łące Sporty wodne na Śląsku

Sporty wodne na Śląsku: kajaki, rowerki, deski. Sprawdź gdzie wypożyczyć

2015-07-08 15:50

Jeśli macie już dosyć ścisku i smażenia się na plaży, warto skusić się na wypożyczenie rowerka wodnego lub kajaka. Okazuje się, że w naszym województwie sporty wodne są coraz bardziej popularne. Nie brakuje też torów do wakeboardingu. Sprawdźcie gdzie można popływać

Specjalnie dla was przygotowaliśmy mapę kąpielisk, gdzie oprócz tradycyjnego plażowania możecie też wypożyczyć sprzęt pływający. Ceny za wypożyczenie na godzinę kajaka lub roweru wodnego zaczynają się już od 5 zł. Wszystko zależy od dnia tygodnia, niestety w weekendy jest drożej, oraz liczby osób, na jaką przewidziany jest dany sprzęt. I tak rowerek 4 osobowy jest droższy od dwuosobowego. 

Polecamy również spróbować również wakeboardingu i jazdy na nartach wodnych. Z takich atrakcji możemy skorzystać np. w OSW Skałka w Świętochłowicach oraz na Stawiku w Sosnowcu. Kajaki i rowerki oferują wszystkie większe ośrodki sportów wodnych. Możecie także spróbować swoich sił na łodziach wiosłowych, które także często są w ofercie. Jeśli macie z kolei wyrobiony patent żeglarski w Łące k. Pszczyny za już za 15 zł za godzinę, wypożyczycie jacht klasy Omega. 

Kajaki i rowerki na Śląsku i Zagłębiu: Sprawdź gdzie wypożyczyć, bo sporty wodne są coraz popularniejsze

Nasi Partnerzy polecają