Stal - Włókniarz: Mecz przerwany! Pożar na stadionie [WIDEO + ZDJĘCIA]

2020-07-03 22:00 Mateusz Sobiecki
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Autor: CyfraSport Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa. Będzie powtórka.

To miał być jeden z wielu zwykłych meczów PGE Ekstraligi. Niestety, podczas spotkania Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa nagle zgasło światło. Kibice żartowali, że to jeden z nieco mniej kulturalnych sposobów na wygranie meczu. Powód był jednak znacznie poważniejszy. Na stadionie Stali Gorzów doszło do pożaru! Mecz Stal - Włókniarz został przerwany!

Mecz Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa przebiegał bez najmniejszych problemów. Goście przegrywali, a gospodarzom wszystko szło po myśli. Niestety, nagle na obiekcie zgasło światło. Przy wyniku 32:28 na stadionie Stali doszło do pożaru w rozdzielni. To dlatego miało dojść do awarii prądu. To automatycznie oznaczało wiele problemów. Nie tylko nie działały reflektory, ale także powietrze zeszło z dmuchanych band zabezpieczających rajderów.

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Informacje o pożarze w rozdzielni przekazał dziennikarz stacji Eleven Sports, która transmituje rozgrywki PGE Ekstraligi, Maciej Markowski. Czy mecz będzie kontynuowany? - Nie działa pulpit sędziego i bandy. Bez tego nie pojedziemy. Trwają poszukiwania agregatów - pisał o godzinie 21:55 reporter obecny na meczu Stal - Włókniarz. Chwilę po 22 pojawiły się informacje o tym, że mecz nie zostanie dograny.

O ewentualnym walkowerze zadecyduje PGE Ekstraliga!

https://twitter.com/przemospeedway/status/1279145152993529861