Straż Pożarna

i

Autor: pixabay.com

Tragedia

Tragiczna śmierć w płomieniach. Ogień zastał go w łóżku

2023-06-28 17:07

Tragedia na Śląsku. W pożarze domu jednorodzinnego w środę (28 czerwca 2023) zginął 86-letni mężczyzna. Do dramatu doszło przed południem w Bielsku-Białej. Z pożaru uratował się 14-letni chłopak. Szczegóły poniżej.

Tragiczna śmierć w płomieniach. Ogień zastał go w łóżku

O pożarze domu jednorodzinnego służby zostały poinformowane w środę (28 czerwca 2023) po godzinie 9:30. Gdy strażacy dotarli na miejsce, ogień obejmował jedno z pomieszczeń budynku. W jego wnętrzu na łóżku przebywał senior - powiedziała rzeczniczka bielskiej straży pożarnej pożarnej mł. bryg. Patrycja Pokrzywa w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Jak przekazuje PAP, strażacy weszli do budynku i wynieśli 86-latka. Mężczyzna nie oddychał. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się go uratować. To nie była jedyna osoba, która przebywała w domu podczas pożaru. Był tam  także 14-latek, któremu udało się wyjść z płonącego domu przed przyjazdem ratowników. Nastolatek został zbadany, nie wymagał hospitalizacji.

W akcji, która zakończyła się przed godziną 11:00, uczestniczyło pięć zastępów straży pożarnej. Teraz policja ustala przyczynę pożaru. 

Jedna osoba zginęła. Potężny pożar bloku w Warszawie
Sonda
Wiesz co robić w przypadku pożaru?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany