Ukradł BMW i DACHOWAŁ. Chciał ROZJECHAĆ policjanta! Obława w Sosnowcu

2020-11-22 16:45 pt
Policja [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: Amadeusz Calik

W Śląskiem trwa pościg za mężczyzną, który ukradł samochód marki BMW. Sprawca podczas próby zatrzymania miał wsiąść do auta i uciec, usiłując potrącić przy tym funkcjonariusza. Uderzył w nieoznakowany radiowóz, a niedługo później... dachował! Mundurowi odnaleźli zniszczony pojazd. Trwa obława.

W niedzielne popołudnie (22 listopada) stróże prawa prowadzą pościg za kierowcą skradzionego BMW. Jak wynika z informacji przekazanych przez RMF24.pl, mężczyzna miał zostać zatrzymany już około południa. Zdołał jednak uciec policjantom. Wsiadł do auta, po czym próbował rozjechać funkcjonariusza. Uderzył w nieoznakowany radiowóz i odjechał z miejsca zdarzenia. Po około kwadransie mundurowi znaleźli jego pojazd, którym sprawca dachował.

- Mężczyzna nadal jest poszukiwany. Z tego, co ustaliliśmy, samochód marki BMW został wcześniej skradziony. Przytwierdzono do niego fałszywe tablice rejestracyjne, ukradzione w Dąbrowie Górniczej - powiedziała po godzinie 16:00 Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, cytowana przez portal Sosnowiec Nasze Miasto.

Jak podaje RMF24.pl, na miejsce sprowadzono przewodnika z psem tropiącym. Policja wciąż poszukuje sprawcy.

Groby polskich muzyków rockowych. Tragiczne śmierci idoli młodzieży. Niezapomniani