Wsadził psa do worka, zawiązał i wyrzucił do rowu. Zwierzę bardzo chciało żyć

i

Autor: Pet Patrol Rybnik Wsadził psa do worka, zawiązał i wyrzucił do rowu. Zwierzę bardzo chciało żyć

Miał umrzeć w cierpieniu

Wsadził psa do worka, zawiązał i wyrzucił do rowu. Zwierzę bardzo chciało żyć

Wsadził psa do worka, związał go bardzo szczelnie i wyrzucił do rowu w Pszowie. Piesek miał umrzeć w cierpieniu. Miał jednak ogromną wolę życia. Pieska znalazła przypadkowa osoba. Pet Patrol z Rybnika szuka człowieka, który sprowadził takie cierpienie na zwierzę.

Miał zginąć w rowie w szczelnie zamkniętym worku. Piesek miał ogromną wolę życia

Kilka dni temu w Pszowie w powiecie wodzisławskim na ulicy Jesionowej znaleziono psa. Zwierzę było w szczelnie zawiązanym worku, w którym miało skonać w cierpieniach. Na szczęście psiak wykazał się ogromną wolą walki. Udało mu się w worku wygryźć dziurę, dzięki czemu przeżył.

- W innym przypadku nie miał szans przeżyć - podkreślają wolontariusze Pet Patrolu w Rybniku, którzy pomogli uratować zwierzę. 

Na psa uwięzionego w worku natknęła się przypadkowa osoba, która natychmiast poinformowała o tym wolontariuszy z rybnickiego Pet Patrolu. Ci od razu zaopiekowali się zwierzakiem zabierając do weterynarza, który od razu stwierdził, że zwierzę jest zdrowe i zadbane. Stąd wysnuto wniosek, że pies nie był bezpański. Teraz Pet Patrol poszukuje byłego właściciela lub osoby, która dopuściła się tak okrutnego potraktowania psa.

Sonda
Czy zbrodnie popełniane na zwierzętach powinny być tak samo karane jak zbrodnie na ludziach?
[EXPRESS BIEDRZYCKIEJ] Tomasz Trela o Jarosławie Kaczyńskim: „Budzi we mnie obrzydzenie”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają