Śmiertelny wypadek w Jaworznie

i

Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Tragedia!

Wypadek w Jaworznie. Śmiertelne potrącenie 12-latki na pasach

2023-01-25 7:17

Tragiczny wypadek w Jaworznie. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych na ulicy św. Wojciecha w rejonie Geosfery. Policja ustala okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Śmiertelne potrącenie w Jaworznie. Nie żyje 12-latka

Do tego przerażającego wypadku doszło we wtorek, 24 stycznia około godz. 19.20 na przejściu dla pieszych na ul. św. Wojciecha nieopodal Geosfery. - Dziewczynka przekraczała jezdnię na przejściu dla pieszych, ale niestety najprawdopodobniej na czerwonym świetle - powiedziała "Dziennikowi Zachodniemu"  Justyna Wiszowaty, p.o. oficera prasowego KMP w Jaworznie. Nie mające przy sobie żadnych odblasków dziecko zostało potrącone przez kierującego samochodem 34-latka. - Ratownicy medyczni natychmiast rozpoczęli reanimację, jednak mimo długo podejmowanych prób przywrócenia dziecku funkcji życiowych, akcja ratunkowa się nie powiodła - dodała Wiszowaty. Wiadomo, że 34-latek jechał prawidłowo i był trzeźwy. Okoliczności tej tragedii nada policja pod nadzorem prokuratora.

Wypadek na przejściu dla pieszych w Katowicach
Sonda
Czy piesi powinni zawsze mieć pierwszeństwo na pasach?
Listen to "Drastyczne wypadki drogowe oczami ratownika. DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają