Wypadek w Tychach

i

Autor: KMP Tychy Wypadek w Tychach

Wypadek w Tychach: 19 latek w bmw staranował auto i autobus

2015-07-10 12:52

19 latek z Tychów stracił prawo jazdy, po tym jak na al. Piłsudskiego swoim bmw rozbił inny samochód i autobus. Jechał zdecydowanie za szybko.

Do wypadku doszło na al. Piłsudskiego w Tychach na wysokości skrzyżowania z ul. Paprocańską. Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem bmw 19-latek nie dostosował prędkości do warunków na drodze, utracił panowanie nad autem i czołowo zderzył się  z jadącym z naprzeciwka Oplem. Siła uderzenia była tak duża, ze samochód uderzył jeszcze w busa linii W, który własnie zatrzymał się na przystanku.

19 letni kierowca bmw i 18 letnia pasażerka zostali zabrani do szpitala. Dziewczyna doznała większych obrażeń, ponieważ to jej stroną bmw zderzyło się z oplem. Kierowca opla również został zabrany do szpitala, lecz po kilkunastu minutach powrócił na miejsce zdarzenia.

Utrudnienia na Piłsudskiego trwały około trzech godzin. Kierującemu bmw zostało zatrzymane prawo jazdy. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają