Anielskie karty

i

Autor: Pixabay/MoonlightsArt

Ezoteryka

Anielskie liczby, które mają ważne wskazówki. Sprawdź, co czeka cię w miłości, zdrowiu i finansach

2023-08-03 14:17

Karty anielskie zostały stworzone dla tych, którzy obawiali się tradycyjnych wróżb z kart tarota oraz ich przekazu, a swoje wątpliwości chcieli rozwiać pytając o radę anioły. Są to karty bezpieczne dające nadzieję i pocieszenie. Przesłanie anielskie to pomoc, jaką otrzymujemy na pytanie o codzienność i przyszłość zarówno w kwestii miłości, zdrowia jak i finansów. Anioły, jako istoty pozaziemskie komunikują się z nami za pomocą specjalnych liczb. Sprawdź, czym są anielskie liczby i jak korzystać z ich przesłania.

Od setek lat ludzie, którzy mieli wątpliwości, jaką decyzje podjąć lub zastanawiali się, jaka czeka ich przyszłość korzystali z kart tarota. Jednak osoby religijne były przerażone mocą i tajemniczymi siłami, jakie drzemią w tarocie. Dlatego powstały anielskie karty. Stworzyli je Doreen Virtue i Radleigh Valentine. Ludzkość od zawsze wierzyła w obecność pozaziemskich istot, które otaczają nas opieką. Anioły to posłańcy wysłani przez Boga, by czuwali nad nami od narodzin aż do śmierci. Te czyste i niematerialne istoty wspierają nas w trudnych momentach. To w nich często szukamy pomocy i ukojenia smutku. Czujemy ich obecność i możemy komunikować się nimi za pomocą kart. Anielskie liczby lub przesłanie anielskie najtrafniej mogą zinterpretować astrolodzy. Ale sami też możemy spróbować jeśli mamy otwarty umysł i wierzymy w nadprzyrodzoną moc aniołów. Najczęściej sięgamy po karty anielskie w chwili konieczności podjęcia ważnej decyzji. Szukamy pocieszenia lub wskazówek, które pomogą rozwiązać problem. Karty anielskie nie są wróżbą, która dokładnie zdradzi naszą przyszłość. Na czym polega przesłanie anielskie i co oznaczają anielskie?

Karty anielskie. Czym jest przesłanie anielskie i jak je interpretować?

Karty anielskie służą do odczytania wiadomości, które chcą nam przekazać anioły. Przesłanie można wywróżyć z jednej karty - przesłanie anielskie na dziś lub z trzech kart, odnoszących się do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Karty anielskie bardzo często mają gotowe interpretacje w formie opisów. Możemy uzyskać wróżbę anielską na miłość, zdrowie i finanse. Trzeba do tego wylosować odpowiednie karty z talii. Odczyt kart jest bardzo intuicyjny. Nasze pierwsze skojarzenia zwykle są najbardziej trafione. Kart nie musimy odbierać dosłownie, każdemu z nas inaczej mogą się kojarzyć symbole, kolory i grafiki. Karty anielskie możemy kupić w sklepach ezoterycznych.

Karty anielskie. Przykładowe symbole i interpretacja

Serce – nawiązuje do miłości i radości z obcowania z bliskimi. Zachęca do otwierania się na uczucia.

Gwiazdy – zachęcają do realizacji najtrudniejszych planów. Są oznaką dobrej passy i twórczości.

Kryształ – zachęca do uwierzenia w siebie i zaufania swojej intuicji. Sugeruje zagłębienie się w naszą duchowość.

Lustro – siła przyciągania. To co dzieje się w naszym życiu może być odbiciem naszego wnętrza. Warto się zastanowić nad tym co dzieje się w środku.

Liczby anielskie. Co oznaczają?

Liczby anielskie to jeden z sygnałów od aniołów, że są w naszym życiu i możemy się do nich zwrócić o pomoc. Dostrzegamy je na co dzień np. kiedy widzimy godziny na zegarku z powtarzającymi się cyframi. Każdy z nas ma też swoją liczbę, która towarzyszy mu od narodzenia i z którą się spotykał w ważnych momentach w życiu. Warto zwróć na to uwagę i sprawdzić, jak je interpretować.

  1. Doskonały czas na zaczęcie nowego etapu w życiu lub podjęcie ważnych decyzji. Czas idealny na podjęcie ważnych decyzji, rozpoczęcie nowego etapu w życiu.
  2. Wybraliśmy pozytywne rozwiązania. Nasze działania zmierzają w dobrym kierunku i możemy liczyć anielskie wsparcie.
  3. Oznacza miłość i mądrość. Nadchodzą pozytywne zmiany w tych sferach życia.
  4. To zapewnienie od aniołów, że cokolwiek robimy możemy liczyć na ich wsparcie.
  5. Oznacza zapowiedź zmian. Powinniśmy dokonać konkretnego wyboru w życiu.
  6. Oznacza ulotność życia. Warto skupić się na tym co nas rozwija, zamiast gonić za dobrami materialnymi.
  7. Symbol szczęścia. Nadchodzi czas życiowego spełnienia.
  8. Zbliża się dobry czas pełen sukcesów w różnych sferach życia.
  9. Czas zakończyć pewien etap i wyznaczyć nowe życiowe cele.

Liczby anielskie można również łączyć w różne konfiguracje. Oto ich symbole:

111 - symbol Trójcy Świętej. Przypomina nam, że życie ziemskie jest tylko jednym z etapów. To prawdziwe życie rozpocznie się po nim, kiedy po śmierci trafimy do raju, aby przebywać w nim z Bogiem.

222 – to swoista zachętą do porzucenia trosk i zmartwień - nasze obawy się nie spełnią.

333 – powinniśmy porozmawiać z Bogiem za pomocą modlitwy. Ponieważ On zawsze nam towarzyszy i wsłuchuje się w nasze prośby.

444 – to przypomnienie aniołów, że nigdy nie jesteśmy sami, bo stale nam towarzyszą i opiekują się nami.

555 – to zapowiedź zmian pozytywnych ale i negatywnych.

666 – to ostrzeżenie, że za dużo uwagi poświęcamy dobrom materialnym zamiast skupic się na rozwoju duchowym.

Anielskie liczby możemy dodawać, jak np. 14, które składa się z 1 i 4 to połączenie, z których 1 to "początek i rozwój", zaś 4 to "wsparcie aniołów", a sama liczba dodatkowo oznacza sukces.

ZOBACZ TEŻ: Numerologiczna przepowiednia na sierpień 2023 mówi o utracie nadziei i złej transformacji. Te osoby powinny na siebie uważać

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Numerologia mieszkania i jej znaczenie