Niepokojące odkrycie naukowców. Spełni się biblijna przepowiednia? Polska może bardzo ucierpieć

i

Autor: qimono/cc0/Pixabay.com Naukowcy alarmują, że zmienia się kąt nachylenia osi Ziemi do płaszczyzny orbity, co może doprowadzić do poważnych zmian klimatycznych

Przepowiednie i proroctwa

Straszliwa przepowiednia Podlasianki z zapomnianych ksiąg historii. "Świat może zginąć bardzo prędko w straszliwym kataklizmie"

2023-01-14 22:03

Przerażająca przepowiednia zapomnianej jasnowidzki. Wszelkiego rodzaju proroctwa budzą wiele emocji, jedni uśmiechają się nad nimi z politowaniem, inni uważają, że są osoby, które potrafią widzieć więcej od innych. Jedną z takich osób miała być "Podlasianka", popularna w XX wieku wizjonerka, która miała przewidzieć zamach stanu Józefa Piłsudskiego oraz dojście do władzy Adolfa Hitlera. Jej kolejne przepowiednie budzą grozę. Kobieta często wspominała o gniewie bożym i karach zesłanych na ziemię.

Upiornie przepowiednia "Podlasianki". Niepokojące słowa

"Podlasianka" była jedną z bardziej znanych jasnowidzek w XX wieku, a dzisiaj jej przepowiednia należą już do zapomnianych. Miłośnicy tematu są zdania, że kobieta przepowiedziała między innym dojście do władzy Adolf Hitlera, upadem muru berlińskiego, czy nawet powstanie Unii Europejskiej. Życie "Podlasianki" owiane jest tajemnicą i nikt nie wiedzą, kim była. Jej prawdziwą tożsamość miał poznać jedynie zakonnik Józef Prus, które najprawdopodobniej zawdzięczamy spisanie wizji "Podlasianki". Przepowiednie kobiety budzą grozę i dla osób wierzących we wszelkiego rodzaju wizje mogą by przerażające. 

Zobacz także: Dziady, czyli uczta dla duchów. Wierzenia i przesądy dawnych Słowian związane ze Świętem Zmarłych

Kim była "Podlasianka"?

"Podlasianka" miała być kobietą głęboko wierzącą, jak podaje portal radiozet.pl zachowały się podania, że kobieta ubiegała się o przyjęcie do klasztory Karmelitek Bosych, jednak z uwagi na swoje wizje została odrzucona. "Podlasianka" całe życie utrzymywała, że rozmawiała z Matką Boską i Chrystusem. Odpowiedzi na pytania dotyczące swojego daru miała znaleźć z Piśmie Świętym. - Bóg wybiera słabych i głupich, aby zawstydzić możnych i rozumnych, którzy gardzą Jego wolą. Zabieram więc głos, jako słaba i głupia, przeciwko wielkim, potężnym i uczonym, którzy nadużyli miłosierdzia Bożego i obudzili gniew Sprawiedliwości Najwyższego - mówiła "Podlasianka".

Przerażająca przepowiednia. Polska będzie musiała nawrócić Rosję 

Wiele przepowiedni kobiety dotyczyło gniewu Boga i przyszłości ludzkości. W 1932 roku jasnowidza miała wizję, z której wynikało, że świat czekają jeszcze dwie potworne wojny. Bóg ma obserwować nas i jeżeli będziemy postępować zgodnie z jego przykazaniami to ludzkość uniknie apokalipsy. W innym przypadku świat czeka potworna zagłada. - Świat może zginąć bardzo prędko w straszliwym kataklizmie, jaki przyjdzie bezpośrednio po wojnach i rewolucji. Było mi objawione, że termin katastrofy, która ma położyć kres Ziemi, może być wcześniejszy lub późniejszy, w zależności od zachowania się ludzi wobec kar zesłanych na nich dla opamiętania i poprawy - brzmi przepowiednia. "Podlasianka" wieściła także, że to Polsce przypadnie zadanie nawrócenia Rosji. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Wystartowały Żywieckie Gody. Na początek przegląd w izbie
Nasi Partnerzy polecają