numerologia

i

Autor: shutterstock

Sekrety numerologii

Cyfra, która symbolizuje bogactwo. Osoby z tą cyfrą w roku urodzenia w 2024 czeka wzrost gotówki. Data urodzenia będzie im sprzyjać

2023-09-21 12:51

Osoby urodzone w takim roku czeka napływ gotówki. Numerologia zdradza, jaka cyfra przynosi bogactwo. Osoby, które mają ją w swoim roku urodzenia mogą liczyć, że 2024 będzie dla nich obfitował w dostatek, a fortuna ich nie opuści. Przepowiednia na 2024 rok z numerologii wskazuje, do których osób uśmiechnie się los. Czeka ja życie w dobrobycie.

Numerologia: ta cyfra zwiastuje bogactwo. Masz ją w roku urodzenia, czeka Cię dostatek

Numerologia towarzyszy ludziom od tysięcy lat. Dawniej była uważana za siostrzaną naukę matematyki i traktowano ją bardzo poważnie. Dzisiaj, numerologia to przede wszystkim zabawa. Miłośnicy astrologii i ezoteryki podkreślają, że numerologia jest ważniejsza od horoskopów. To właśnie liczby zdradzają naszą przyszłość i energię, która nas otacza. W określeniu przyszłych zdarzeń najważniejszy jest rok urodzenia. To w nim ukryte są wszelkie przesłanki związane z numerologią. Jedna z cyfr szczególnie przyciąga bogactwo oraz dostatek. Jeżeli masz ją w swoim roku urodzenia, to znak, że czeka Cię życie w dobrobycie. O jaką cyfrę chodzi?

Zobacz także: Często widzisz tę liczbę? Wszechświat wysyła Ci sygnał. Jeżeli ta liczba regularnie się powtarza to znak, że musisz o siebie zadbać

Ta cyfra przyciąga bogactwo. Zapewnia bezpieczeństwo finansowe

Cyfrą w numerologii, które przyciąga bogactwo jest 8. Kształtem przypomina symbol  nieskończoności i w numerologio zwiastuje rychłe wzbogacenie się. Cyfra 8 w chińskiej wymowie bardzo przypomina słowo "bogactwo” i jest tam traktowana jako najbardziej szczęśliwa. Rok 2024 znajdzie się we władaniu liczby 8. To ona będzie miała wtedy najsilniejszą wibrację. To dobra wróżba dla wszystkich osób, które posiadają cyfrę 8 w swoim roku urodzenia. W 2024 będzie im sprzyjać fortuna, a ich majątek może znacząco się powiększyć. 

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Kilometry Pomocy Michelin 2023
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany