Horoskop cygański

i

Autor: Shutterstock Horoskop cygański

Te słowa budzą przerażenie

Czarcia przepowiednia na 2024 rok od Starej Cyganki. Ten znak zodiaku ujrzy swoją mroczną przyszłość. Najgorszy omen z możliwych

2023-10-03 13:43

Jaki będzie 2024 rok? Stara Cyganka przestrzega jeden z dwunastu znaków zodiaku. Nad jego horoskopem zbiorą się ciemne chmury i może dziać się wiele niedrobnych rzeczy. Wszystko przez jeden omen, która z potężną siłę oddziaływać będzie właśnie na ten znak zodiaku. Jeżeli ujrzy go w swoim śnie, to znak, że może wydarzyć się najgorsze. Mroczny omen.

Okrutna przepowiednia Starej Cyganki. Ten znak zodiaku ujrzy mroczny omen

Rok 2024 ma być czasem wielkiej sprawiedliwości i wymierzenia kary, tym co na nią zasłużyli. Będzie to także burzowy czas dla wieku znaków zodiaku, w którym dobre wydarzenia będą przeplatane tymi bardziej pechowymi. Horoskop nie oszczędzi nikogo i każdy z dwunastu znaków zodiaku będzie musiał zmierzyć się z trudnościami i problemami. Przepowiednia na rok 2024 od Starej Cyganki wskazuje szczególnie jeden znak zodiaku, który otrzyma od losu bolesny cios. Tym znakiem zodiaku ma być Strzelec. Będzie on musiał zmierzyć się z wieloma problemami oraz otaczającym go smutkiem. Horoskop daje jednak pewną wskazówkę. Wieszczka przekazuje nadzieje i tylko od zodiakalnego Strzelca zależeć będzie, jak potoczy się przyszłość. Zgodnie z cygańskimi wierzeniami najgorszych omenem jest sen o śmierci konia. Wróży on wielkie nieszczęście oraz smutek. Może symbolizować koniec relacji i potężną awanturę. Sen o śmierci konia oznacza ciężkie czasy i konieczność walki o swoje. Jeżeli zodiakalny Strzelec będzie śnił o śmierci konia to znak, że w jego życiu potrzeba pokory. Warto zastanowić się nad swoimi relacjami z innymi i spróbować je naprawić. W przypadku gdy Strzelec uniesie się pychą i skupi się jedynie na swoim ego, to otrzyma bolesną nauczkę od losu. 

Zobacz również: Kto jest Twoim Aniołem Stróżem? Sprawdź imię swojego Anioła Stróża według daty urodzenia

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Ogromna Farma Dyniowa w Radawie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają