Numerologia na lato 2023

i

Autor: Shutterstock

Numerologia wokół nas

Często widzisz tę liczbę? Wszechświat wysyła Ci sygnał. Jeżeli ta liczba regularnie się powtarza to znak, że musisz o siebie zadbać

2023-09-10 9:31

Często zdarza Ci się patrzeć na zagadek o tej samej godzinie? A może jest tai ciąg cyfr, które nieustannie Cię prześladuje? To może nie być zwykły przypadek ale wiadomość, która wysyła Ci wszechświat. Nie warto lekceważyć takich sygnałów, zwłaszcza jeżeli dotyczą one jednej konkretnej liczby. Sprawdź, co ona oznacza i co próbuje powiedzieć Ci wszechświat.

Nieustannie widzisz tę liczbę? Wszechświat wysyła Ci wiadomość

Postarzające się liczby w naszym życiu mogą być sygnałem od wszechświata. Już w czasach antycznych wierzono, że numerologia jest jedną z nauk równa matematyce. Uważano, że to właśnie za pomocą cyfr i liczb można wyjaśnić boski porządek świata i przepowiedzieć przyszłość. Szczególną wagę przykładano do powtarzających się ciągów liczbowych składających się z tych samych cyfr. Jedną z najsilniejszych liczb mistrzowskich w numerologii jest liczba 11 oraz anielska liczba 111. Jeżeli zdarza Ci się, że te liczby regularnie powtarzają się w Twym życiu to znak, że wszechświat chce przekazać Ci coś bardzo ważnego. Liczby te odpowiadają za branie spraw w swoje ręce i nakłaniają do działania. Są symbolem intelektu oraz harmonii z światem intuicji oraz podświadomości. Jeżeli często widzisz je w swoim otoczeniu to znak, że powinieneś się bardzo skupić się tym, co podpowiada Ci podświadomości i przyłożyć większą uwagę do życia w harmonii z samym sobą. Ty sygnał by bacznie wsłuchiwać się we własne potrzeby nie zagłuszać głosu podświadomości, w innym przypadku możesz zaburzyć spójność pomiędzy ciałem a duchem. 

Sprawdź również: QUIZ o znakach zodiaku. Czy zgadniesz o kim mowa? Łatwo nie będzie! Tylko prawdziwe zodiakary mają 7/8

Sonda
Interesujesz się numerologią?
X Wystawa Makiet Kolejowych w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany