Data urodzenia mówi o tym, jaki dar otrzymałaś od losu

i

Autor: Shutterstock Data urodzenia mówi o tym, jaki dar otrzymałaś od losu

Tajemnice daty urodzenia

Data urodzenia mówi o tym, jaki dar otrzymałaś od losu. Dowiedz się, co jest Twoją cudowną cechą

2022-07-28 12:52

Data urodzenia w ogromnym stopniu determinuje osobowość człowieka. Zgodnie z horoskopem wszystko, co przydarza się w naszym życiu jest zapisane w gwiazdach. Dlatego szukając podpowiedzi na temat przyszłości, chętnie zwracamy się w stronę magii. Chcesz wiedzieć, jak dar otrzymałeś od losu w dni swoich narodzin? Numerologia zdradzi, jaka jest Twoja cudowna cecha, dzięki której możesz odnieść sukces.

Numerologia. Jak obliczyć cyfrę numerologiczną?

Data urodzenia odgrywa ogromną rolę - astrolodzy nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Zwolennicy magii uważają, że data naszych narodzin i znak zodiaku, jaki jej patronuje, w dużej mierze wpływają na to, jacy jesteśmy oraz jak wygląda nasza przyszłość. Zgodnie z tą teorią każdy człowiek w dniu urodzenia zostaje obdarowany pewnymi cechami osobowości, talentami, a jego los jest zapisany w gwiazdach. Numerologia to zaraz za tradycyjną astrologią jedna z najbardziej zagadkowych dziedzin. Jej wyznawcy doszukują się magicznych informacji, które przekazane są w liczbach. Tak jest właśnie w przypadku daty urodzenia. Numerologia wyjawia, jakie cudowne cechy otrzymał każdy z nas w dniu swoich narodzin. Jak obliczyć swoją numerologiczną cyfrę? Wystarczy zsumować każdą cyfrę z daty urodzenia, aż do momentu otrzymania wyniku jednocyfrowego. Dla przykładu, jeśli urodziłeś(aś) się 28 lipca 1990 roku, to dodaj 2+8+7+1+9+9+0=36. Teraz 3+6=9. Twoją cyfrą jest dziewiątka.

Numerologia a osobowość. Data urodzenia mówi, jaki dar otrzymałaś od losu

Numerologia ma ogromny wpływ na osobowość człowieka. To, czy jest on odważny, nieśmiały, towarzyski, czy jednak woli samotność, jest uwarunkowane jego datą urodzenia. Jeśli już obliczyłaś swoją numerologiczną cyfrę, to sprawdź, jaki dar otrzymałaś od losu w dniu swoich urodzin.

Numerologia 1 - Odwaga

Jesteś osobą silną i ambitną. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych i chętnie podejmujesz ryzyko. Jesteś inspiracją dla innych, masz otwarty umysł, dzięki czemu łatwo osiągasz w życiu sukcesy.

Numerologia 2 - Wrażliwość

Uczucia odgrywają w Twoim życiu ważną rolę. Masz łagodny charakter, jesteś wyrozumiała i potrafisz przebaczać innym.

Numerologia 3 - Szczęście

Cieszysz się życiem i wręcz je uwielbiasz. Masz ogromne szczęście w życiu, jesteś bystra i pomysłowa. Zawsze wykorzystujesz przydarzającą się szansę.

Numerologia 4 - Równowaga

Jesteś osobą zrównoważoną, znającą swoje wady i zalety. To daje ci ogromną przewagę nad innymi. Jesteś odpowiedzialna, praktyczna i pracowita.

Numerologia 5 - Intuicja

Słuchasz wewnętrznego głosu niemal w każdej życiowej sytuacji. Dlatego nie boisz się zmian. Jesteś przenikliwa i bystra.

Numerologia 6 - Energia miłości

Masz ogromną moc wewnętrzną. Kochasz towarzystwo, a ukochaną osobę jesteś w stanie obdarzyć wielkim uczuciem.

Numerologia 7 - Umiejętność przewidywania

Masz silnie rozwiniętą sferę duchową. Jesteś indywidualistą, który dla innych stanowi zagadkę. W życie bliskich wnosisz dobrą duchową energię i spokój.

Numerologia 8 - Siła

Masz wielkie plany i ambicje, aby je spełnić. Cechujesz się ogromną odwagą i energią, dzięki której nie boisz się dążyć do ustalonego celu. Jesteś urodzonym liderem, który zachowuje zimną krew w nawet najtrudniejszych chwilach.

Numerologia 9 - Szlachetność

Jesteś człowiekiem o niezwykłej sferze duchowej. Ogromne znaczenie ma dla ciebie dobro drugiego człowieka. Jest to wręcz cel Twojego życia. Jesteś empatyczny i nigdy nie przechodzisz obojętnie obok cierpienia drugiego człowieka.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Znak zodiaku a charakter dziecka - Strzelec