Warzywa dla znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Astrologia i horoskopy

Jakim jesteś warzywem? Horoskop zdradzi, które warzywo jest przypisane do twojego znaku zodiaku. Jedz je, a będziesz zdrowy i bogaty wewnętrznie

2024-05-15 12:38

Warzywa dla znaków zodiaku. Sprawdź, jakim warzywem jest Twój znak zodiaku. Horoskop bardzo szczegółowo określa to, co powinny robić znaki zodiaki. Każdy zodiak posiada szczęśliwy cytat, kamień szlachetny, a nawet kwiat. Okazuje się również, że horoskop wskazuje, jakim warzywem jest Twój znak zodiaku. Sprawdź to koniecznie i wprowadź go do swojej diety. Oto warzywo dla Twojego znaku zodiaku.

Warzywa dla znaków zodiaku. Sprawdź, jakie warzywo podarował Ci horoskop

Warzywa to bez wątpienia żywieniowa przyszłość wszystkich ludzi. Są one bogate w składniki odżywcze i witaminy. Wiosna to czas, gdy wiele osób sadzi warzywa w przydomowych ogródkach i na działkach. Warto to robić zgodnie z astrologią i sadzić te warzywa, które przypisane są do naszego znaku zodiaku. Okazuje się bowiem, że horoskop bardzo szczegółowo określa warzywa, które pasują poszczególnym znakom zodiaku. Sprawdź, jakie jest przypisane Tobie. Jedz je regularnie, a będziesz zdrowy i wewnętrznie bogaty. Dieta zgodna z horoskopem.

 • Baran (21.03–19.04) - jesteś jak pomidor. Niby każdy wie, że to owoc, ale i tak pozostaje warzywem. Tak samo jest z Tobą, każdy wie, że miewasz humory, ale i tak każdy Cię lubi.
 • Byk (20.04–20.05) - Twoim warzywem jest sałata. Jesteś delikatny i nie lubisz czuć zbyt dużego obciążenia na swoich barkach.
 • Bliźnięta (21.05–20.06) - jesteś niczym cebula. Masz warstwy, bywasz złośliwy i powodujesz łzy, ale pamiętaj masz warstwy i to się liczy.
 • Rak (21.06–22.07) - dla Ciebie przypisany jest ogórek. Masz tyle różnych twarzy, ale sposobów na przygotowanie ogórków. Najgorsza jest kiszona wersja.
 • Lew (23.07–22.08) - nie przepadasz za warzywami, ale horoskop dedykuje Ci kabaczka. Ta odmiana dyni podobnie jak ty jest oryginalna i dojrzała. To lider wśród wszystkich dyń.
 • Panna (23.08–22.09) - jesteś jak marchewka - słodka, zdrowa i to, co najpiękniejsze ukrywasz przed światem.
 • Waga (23.09–22.10) - masz w sobie dużo z buraka. Bywasz złośliwy i łatwo się czerwienisz. Inni Cię jednak lubią bo znasz się  na wszystkim i zawsze chętnie wpadasz na obiad.
 • Skorpion (23.10–21.11) - jesteś niczym kalafior. Cenisz sobie tradycję i spokój. Łatwo się denerwujesz i kipisz ze złości, gdy ktoś dysputuje o wyższości brokuła nad kalafiorem.
 • Strzelec (22.11–21.12) - Twoim warzywem są szparagi. Niczym hipster wśród warzyw jesteś gwiazdą imprezy. Wpadasz tylko na chwilę, a i tak wszyscy czekają na Ciebie.
 • Koziorożec (22.12–19.01) - jesteś niczym kalarepa. Bywasz twardy i mało osób wie o Twoim istnieniu. Ci wybrańcy uważają Cię jednak za najlepszego przyjaciela.
 • Wodnik (20.01–18.02) - horoskop obdarował Cię rukwią. Jesteś tajemniczy i bardzo ceniony. Wiele osób marzy o spotkaniu Ciebie.
 • Ryby (19.02–20.03) - masz sobie wiele z selera. Niczym pyszny babciny rosołek i leczysz zmartwienia bliskich.

Letnie kwiaty na szczęście dla znaków zodiaku

Modelki podbiły polską branżę muzyczną. Kim są dziewczyny śpiewające "Chyba, że z Tobą"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki