kolory na wiosnę 2023 dla znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock kolory na wiosnę 2023 dla znaków zodiaku

Co się wydarzy?

Kiedy przyjdzie wiosna? Saturn w znaku Ryb odmieni wszystko. Wtedy zacznie się wiosna. Wydarzy się coś wielkiego

2024-02-22 8:49

Kiedy będzie wiosna? Wysokie temperatury, które zapanowały w lutym sprawiły, że wiele osób z wytęsknieniem oczekuje już wiosny. Ta zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie wiosna 2024? Astrologia wskazuje, że ciepłe i słoneczni dni sprzyjać będą znakom zodiaku, które poczują w sobie nowe pokłady energii. Wiosna 2024 to przede wszystkim nowy początek i zmiany, które nikogo nie ominą. Taka będzie wiosna 2024.

Astronomiczna wiosna 2024. Kiedy wypada

Astronomiczny początek wiosny wyznaczany ze względu na recesyjny ruch ziemi. W tym roku astronomiczna wiosna rozpocznie się 20 marca, dzień później - 21 marca początek będzie mieć wiosna kalendarzowa. W astrologii wiosna 2024 to czas zmian i wielkiej transformacji. Wszystkie znaki zodiaku z horoskopu odczują w sobie nową energię i będą musiały zmierzyć się wyzwaniami, jakie przyniesie los. Marzec 2024 upłynie głównie w energii Saturna w znaku Ryb. Będzie to czas skrajności i intensywnego odczuwania emocji. Niektórych dopadnie wiosenne przesilenie i będą oni odczuwali smutek i niewytłumaczalny żal. Szczególnie Koziorożec może być narażony na negatywne wibracje. Również Rak oraz Baran poczują się nieco gorzej i będą musiały na chwilę zwolnić oraz zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Zobacz także: Oto imię Anioła Stróża na bogactwo. Jeżeli je poznasz będziesz mógł słać do niego prośby o poprawę sytuacji finansowej. Musisz się tylko postarać o jedną rzecz

Jaka będzie wiosna 2024? Te znaki zodiaku poczują w sobie to najmocniej

Saturn w Rybach, który zdominuje początek wiosny sprawi, że wszystko będzie wzmocnione. Wiosna jawić się będzie jako burza w szklance wody. Nie oznacza to jednak tylko złych emocji. Zodiakalna Waga rozpocznie nawy etap w życiu, a Strzelec w końcu odważy się wyznać miłość bliskiej mu osobie. Po emocjonalnym początku wiosny 2024 czekać nas będzie wyciszenie. Emocje opadaną i w końcu ujrzymy świat, jakim jest. Nawet energiczne znaki zodiaku, jak Byk czy Bliźnięta odnajdą spokój i zwolnią tempo.

Przebojowa siostra zakonna zrzuciła habit i zmieniła się w obrotną piosenkarkę!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki