Anioł Stróż

i

Autor: Shutterstock

Anioł Stróż od pieniędzy

Oto imię Anioła Stróża na bogactwo. Jeżeli je poznasz będziesz mógł słać do niego prośby o poprawę sytuacji finansowej. Musisz się tylko postarać o jedną rzecz

2024-02-22 4:50

Ten Anioł Stróż odpowiada za sprawy związane z pieniędzmi i dobrobytem. Poznaj jego imię, a będziesz mógł zwracać się bezpośrednio do niego z prośbami związanymi z sytuacją materialną. Jeżeli się postarasz, to fortuna zacznie Ci sprzyjać. Który Anioł Stróż odpowiada za bogactwo i pomaga przyciągnąć pieniądze? Poznaj jego imię i zapewnij sobie pomyślność w finansach.

Oto Anioł Stróż od pieniędzy. Sprawdź, jak ma na imię

Pieniądze szczęście nie dają, ale zapewniają spokój. W anielskich świecie jest Anioł Stróż, do którego możemy słać modlitwy związane właśnie z pieniędzmi. Pomaga on nie tylko zdobyć bogactwo, ale także odblokuje nasze wewnętrzne bariery i sprawi, że odniesiemy sukces. Tym Aniołem Stróżem jest Uriel. To właśnie on odpowiada za sprawy materialne i prośby związane z pieniędzmi. Jeżeli będziesz słać swoje prośby bezpośrednio do niego, to może on zesłać na Ciebie wielkie pieniądze. Uriel to jeden z najsilniejszych Aniołów, którego moc jest praktycznie nieograniczona. Może on przyczynić się do szybkiego awansu w pracy oraz pomoże przezwyciężyć strach związany z życiem zawodowym. Z jego wsparciem będziesz czuł się pewniej, a nowe wyzwania nie będą przerażały. Jest jednak jeden warunek. Prośby słane do Uriela muszą mieć dobre intencję. Prośby o zesłanie pieniędzy jedynie, by zaspokoić swoje próżne potrzeby mogą Anioła jedynie rozzłościć. W takiej sytuacji zamiast bogactwa otrzymamy solidną lekcję życia, która nauczy nas szacunku do pieniędzy i ciężkiej pracy. 

Zobacz także: Ten znak zodiaku doczeka się splendoru i powiększenia stanu konta. Horoskop na pełnię księżyca w lutym z przepowiednią fortuny

Kim jest Anioł Stróż Uriel?

Uriel to bardzo silny Anioł, który przede wszystkim skupia się na sprawach materialnych. Pomaga on ludziom w osiąganiu sukcesu oraz w usuwaniu mentalnych przeszkód, które ograniczają. Jego dniem jest piątek i to właśnie wtedy powinno się zwracać do niego o pomoc. Do Anioła Uriela można zwracać się bezpośrednio śląc własne modlitwy. Uriel może zesłać na Ciebie bogactwo oraz dostatnie życie. 

Poruszające wyznanie Jerzego Stuhra. Żegna się z pracą?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki