Numerologia życia erotycznego

i

Autor: Shutterstock Numerologia życia erotycznego

Numerologia w erotyce

Nie uwierzysz, co Twoja liczba kochanków zdradza na Twój temat. To, ile miałaś partnerów w łóżku ma znaczenie. Idealna liczba zanim poznasz tego jedynego. Cechuje wielkie kobiety, które zdobędą szczyty

2023-05-29 11:09

Z iloma osobami spałaś? Zastanawiałaś się kiedykolwiek, że liczba partnerów łóżkowych może zdradzić Twoją osobowość i charakter? Zgodnie z numerologią, każda otaczająca nas liczba ma znaczenie. Również dotyczy to liczby kochanków. Osoby, które miały w swoim życiu określoną liczbę partnerów łóżkowych uchodzą za ponadprzeciętnie inteligentne i pewne siebie. Numerologia prognozuje im sukces i spełnienie. Sprawdź, co mówi o Tobie liczba kochanków.

Liczba kochanków a osobowość. Z iloma osobami spałaś? 

Numerologia to starożytna dziedzina ezoteryki, która traktuje o magicznym znaczeniu liczb. Każda liczba posiada indywidualną wibrację, która ją otacza. Praktycznie na każdym kroku otaczają nas cyfry i liczby, które może sprawdzić w numerologii. Nawet liczba partnerów seksualnych może zdradzić nam co nieco o nas samych. Pamiętaj jednak, by numerologię traktować jako wskazówkę, a nie twardy wyznacznik rzeczywistości. W końcu nawet największe wróżki się mylą. 

Zanim przejdziesz to sprawdzenia, co mówi o Tobie liczba partnerów łóżkowych to sprawdź, jak ją przyporządkować w numerologii. Tutaj znaczenie mają przede wszystkim cyfry od 1 do 9, zatem jeżeli w swoim życiu miałaś więcej niż 9 partnerów seksualnych to musisz dodać wszystkie cyfry z tej liczby. Jeżeli osiągniesz wynik jednocyfrowy to możesz go sprawdzić w zestawieniu. 

Zobacz także: Piekielne słowa o jednym ze znaków zodiaku. Jego życie się zagotuje się, a nad horyzontem wstanie nowy świt. Horoskop na czerwiec 2023

Co mówi o Tobie liczna partnerów seksualnych? 

Liczba partnerów łóżkowych: 1

Jesteś pewna siebie i doskonale wiesz, czego chcesz. Uwielbiasz otaczać się ludźmi i doskonale zdajesz sobie sprawę z własnych atutów. Nie boisz się podejmować ryzyka i nie straszne są Ci porażki. Jesteś urodzonym liderem. 

Liczba partnerów łóżkowych: 2

Potrzebujesz w życiu osoby, która zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort psychiczny. Ponad wszystko cenisz sobie miłości i przewiązanie. Gardzisz zdradą i nie potrafisz jej wybaczyć. Bywa jednak, że zbyt szybko się angażujesz.

Liczba partnerów łóżkowych: 3 

Jesteś kobietą wyzwoloną. Kochasz eksperymentować i unikasz nudy w związkach. Przekraczasz granice i ciągle Ci mało. Trudno jest Ci się zaangażować w jeden związek i często zmieniasz partnerów. Ciągle szukasz czegoś, co zaspokoi Twoją wewnętrzną pustkę. 

Liczba partnerów łóżkowych: 4

Seks traktujesz dosyć przyziemnie. Niektórzy uważają Cię za osobę oziębłą i pozbawioną erotyzmu. To nie Twoja bajka. Nie potrafisz się poddać instynktom i cały czas masz potrzebę kontrolowania wszystkiego. 

Liczba partnerów łóżkowych: 5

Jesteś kocicą. Numerologiczne 5 to kobiety świadome swojego piękna. Potrafisz wykorzystać swoje atuty i uwielbiasz kokietować. Flirt to Twoje drugie imię. Często go wykorzystujesz, by osiągnąć swój cel. 

Liczba partnerów łóżkowych: 6

W życiu szukasz stabilizacji i dobrego przyjaciela. Jesteś świadoma swojej atrakcyjności, ale przede wszystkim zależy Ci na miłości i uznaniu w oczach tego jedynego. Nie szukasz przygód na jedną noc i gardzisz przypadkowym seksem. 

Liczba partnerów łóżkowych: 7

Wygląd jest dla Ciebie nieistotny. Cenisz sobie przede wszystkim poczucie humory i inteligencję To właśnie te rzeczy są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne i ważne. Oczekujesz, że Twój parter uwiedzie Cię elokwencją i dobrym jedzeniem, które sam przyrządzi. 

Liczba partnerów łóżkowych: 8

Seks nie jest dla Ciebie ważny. O wiele bardziej cenisz sobie dobra materialne. Jesteś realistką, która przede wszystkim w życiu oczekuje stabilizacji finansowej. Uważasz, że miłość i erotyzm można wypracować z czasem i nie są to najważniejsze rzeczy w życiu.

Liczba partnerów łóżkowych: 9 

Jesteś romantyczką. Marzysz o wielkiej miłości, jednak rzeczywistość bywa brutalna. Cały czas czekasz na księcia z bajki i odprawiasz kolejnych kandydatów. Uważaj, ten idealny może się nigdy nie pojawić.  

Sonda
Masz swoją szczęśliwą liczbę?
To ulica jak obraz nędzy i rozpaczy! W końcu ją wyremontują
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany