Czym jest dla ciebie zdrada?

i

Autor: Gettyimages

Mężczyźni o tych imionach NAJCZĘŚCIEJ ZDRADZAJĄ. Lepiej się z nimi nie wiązać

2023-01-28 11:59

Niektórzy uważają, że imię zdradza bardzo wiele o człowieku. To w nim zapisane są cechy charakteru i podejście do życia danej osoby. Zdaniem ekspertów w tej dziedzinie mężczyźni noszący pewne imiona mają większe skłonności do zdradzania swoich partnerek niż inni. Każda kobieta chce, by jej wybranek był wierny i kochał ją ponad wszystko, niestety w życiu nie zawsze jest tak różowo, a zdrada to najgorsza rzecz jaka może przydarzyć się w związku. Z tymi mężczyznami lepiej nie wchodzić w głębszą relację, mogą bowiem jedynie skrzywdzić. Mężczyźni o tych imionach najczęściej zdradzają.

Mężczyźni o tych imionach najczęściej zdradzają. Z wiernością im nie po drodze 

Imię potrafi zdradzić wiele sekretów o człowieku, zarówno tych dobrych, jak i złych. Kobiety marzą o mężczyznach, którzy będą je kochali ponad wszystko i zapewnią im emocjonalne bezpieczeństwo. Czasem zdarza się jednak, że partner podchodzi do relacji inaczej i niszczy ją swoim zachowaniem. Zdrada uznawana jest za najgorszą krzywdę jaką można wyrządzić drugiej osobie w związku. Eksperci zajmujący się odczytywaniem sekretów imion uważają, że panowie noszący te imiona mają skłonności do zdrady i nie umieją wytrwać w wierności. Lubią się bawić i otaczać wianuszkiem kobiet, stały związek i głęboka relacja jest im obca. Z tymi mężczyznami lepiej się nie wiązać, istnieje bowiem spore ryzyko, że zdradzą oni swoją partnerkę. Mężczyźni o tych imionach najczęściej zdradzają. 

Zobacz także: Kogo widzisz na tym obrazku? Ten chiński test osobowości powie o Tobie więcej niż najlepszy przyjaciel. Mroczne tajemnice wyjdą na jaw

Ci mężczyźni zdradzają najczęściej:

Konrad - mężczyźni o tym imieniu kochają swoje partnerki, ale mają w sobie tyle miłości, że "obdarowują" nią inne kobiety. Konrad do zdrady podchodzi poważnie i zrobi wszystko, żeby jego wybrany nie dowiedziały się o swoim istnieniu.

Paweł - mężczyźni i tym imieniu uwielbiają zabawę i uważają się za wybitnych kochanków. Lubią podryw i krótkie, niezobowiązujące relacje, które nawiązują najczęściej poprzez łóżko. 

Marcin - potrafi być partnerem idealnym, jednak to tylko pozory. Przed swoją partnerką ukrywa wiele sekretów, a gdy nie ma jej w pobliżu uwielbia towarzystwo innych kobiet, z którymi najczęściej nie ma hamulców i przekracza granicę. 

Sonda
Wierzysz w znaczenia imion?
Maryla Rodowicz zdradza swoje sekrety w "The Voice Senior"