Mężczyźni o tych imionach to NAJGORSI MĘŻOWIE! Życie z nimi to HORROR

2021-02-28 5:53 kaja
Chłopak dziewczyna kłótnia
Autor: SHUTTERSTOCK Chłopak dziewczyna kłótnia

Imię zdradza bardzo wiele o człowieku, można z niego wyczytać charakter drugiej osoby. Zwolennicy teorii mówiącej, że imię ma ogromny wpływ na naszą osobowość, twierdzą, że panowie noszący te imiona są najgorszymi mężami. Ich cechy charakteru sprawiają, że życiu z nimi w związku jest nie do wytrzymania i często zamienia się w prawdziwy horror. Na podstawie znaczenia imion męskich i przypisanych im osobowości stworzyliśmy ranking najgorszych mężów. Zobacz, kto znalazł się w czołówce.

Chyba każda kobieta marzy o wspaniałym mężu, który będzie ją nosić na rękach, a życie z nim będzie usłane przysłowiowymi różami. Niestety rzeczywistość bywa inna, a niektórzy panowie kompletnie się w tej roli nie sprawdzają. W małżeństwie czy poważnym związku czują się źle, a to odbija się na ich stosunku do partnerki. Ich charaktery totalnie nie sprawdzają się we wspólnym życiu i potrafią zgotować swojej partnerce prawdziwe piekło. Zapewne słyszałyście o znaczeniu imion. Otóż zgodnie z tym, imię w pewien sposób determinuje osobowość człowieka. Właśnie na podstawie znaczenia imion męskich i przypisanych im cech osobowości powstał ranking najgorszych mężów. Z tymi panami lepiej nie iść do ołtarza. 

Bartosz - lubi dramatyzować, jest zaborczy i egocentryczny. Wszystko sprowadza do swojej osoby.

Damian - jest despotyczny, zaborczy i ma naprawdę trudny charakter. W związku to on będzie grać pierwsze skrzypce, a kobieta jest tylko dodatkiem.

Jarosław - ma wygórowane wymagania względem partnerki, a to prowadzi do konfliktu. Kobieta czuje się niedoceniana.

Mikołaj - powściągliwy w wyrażaniu uczuć, od partnerki wymaga rezygnacji z własnych ambicji. Ten związek zdecydowanie nie wygląda zbyt różowo.

Wiklinowe koszyki pełne miłości
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze