Numerologia

i

Autor: Shutterstock

Ukryte znaczenie liczb

Najbardziej przeklęta cyfra w numerologii. Przyciąga najgorsze łajdactwa świata. Jeżeli masz tę cyfrę w swojej dacie urodzenia, to w 2024 życie dla Ci w kość. Licznie niepowodzenia

2023-09-27 4:22

Według numerologii każda z liczb ma swoją energię, która odbija się w naszej rzeczywistości. Liczby naładowane negatywną wibracją mogą przyciągać pecha i powodować złe wydarzenia. Jeżeli na co dzień otaczasz się tymi liczbami, możesz szybko przekonać się o ich negatywnym wpływie. Sytuacja robi się jeszcze bardziej trudna, gdy pechowe liczby numerologii, są w Twojej dacie urodzenia. W 2024 roku szczególnie jedna liczba może oznaczać złą przepowiednię.

Najbardziej przeklęta liczba numerologii, która przyciąga pech

Numerologia to dziedzina ezoteryki, która bazuje przede wszystkim na znaczeniu i energii liczb. Osoby zajmujące się numerologią przekonują, że każda liczba posiada swoją moc, która ma realny wpływ na świat doczesny. Otaczanie się konkretnymi liczbami może dodawać nam energii, sprawiać, że jesteśmy bardziej uczuciowy oraz przyciągać szczęście lub pecha. Nie wszystkie cyfry posiadają dobrą energię i niektórych z nich należy się wystrzegać. Jest to jednak trudne, gdy owa liczba znajduje się w naszej dacie urodzenia. Wtedy jesteśmy na zawsze z nią powiązani i musimy być przegotowaniu na jej działanie. Przepowiednia na 2024 wskazuje, że w przyszłym roku namiesza szczególnie jedna cyfra. Będzie ona naładowana złą mocą i ściągnie przekleństwa. Jeżeli masz ją w swojej dacie urodzenia, to lepiej przygotuj się na trudny rok.

Posiadasz tę cyfrę w swojej dacie urodzenia? Szykuj się na trudne chwile

Za najbardziej przeklętą cyfrę w numerologii uchodzi cyfra 4. W języku chińskim jest fonetyczne brzmienie przypomina słowo śmierć. Jej zła sława już dawno wyszła poza Chiny i dzisiaj obok 13 uchodzi ona za najgorszą cyfrę. Lepiej jej unikać i nie ściągać jej energii na siebie. Cyfra 4 może oznaczać bowiem problemy na wielu polach, zarówno zawodowych jak i prywatnych. Osoby, które mają cyfrę 4 w swojej dacie urodzenia muszą być przygotowanym na bardzo trudny rok. W 2024 otrzymają kilka bolesnych ciosów od życia i cały czas będą musiały walczyć o swoje szczęście. Negatywna energia cyfry 4 będzie towarzyszyła im na każdym kroku.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany